Pytania o CyprWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Cypr
4 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
CyprPatos
Przygotowując się do lotu do Egiptu kupiłem $. Po raz pierwszy lecę na Cypr. Czy w obiegu są dolary?
8 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Są zepsute dolary (pleśń). Czy można je wymienić w hotelowym kantorze na normalne?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Jeśli wypłacię pieniądze z lokalnego bankomatu z karty z kontem rublowym, jaką prowizję mnie naliczą? Zastanawia się też, czy prowizja jest pobierana przy płatności kartą rubla za zakupy i restauracje itp. ???
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, jak wygląda sytuacja z płaceniem za usługi / towary kartą kredytową, mówią kryzys ...
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
na wypadek, gdyby to nie wystarczyło.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
CyprPatos
Byliśmy w Grecji i tamtejsze banki są otwarte do 12.30.Czy działają też na Cyprze?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
płatność w restauracjach, kawiarniach, możliwa tylko kartą (kartą kredytową) lub gotówką. dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Cześć. Zamierzam odwiedzić powyższy ośrodek po raz pierwszy z rodziną. To prawda, na innych stronach jest 3-gwiazdkowy. voucher od 6 maja na 8 dni. Jaka jest pogoda o tej porze roku, poza hotelem, co można zwiedzić z historycznych miejsc, koszt? Czy pokoje posiadają TV, dostęp do internetu, koszt. Kurs walutowy i jego wymiana. Z góry dziękuję. Igora. [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
A ile średnio brać pieniędzy za dwoje przez 10 dni?
16 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Jaką walutę lepiej zabrać ze sobą? dolarów lub euro.
16 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już