Pytania o FrancjaWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Francja
Dla tych, którzy nie wiedzą, trik tej taryfy polega na tym, że nie jest to oferta bezpośrednia z Booking, ale umieszczona na stronie partnerskiej. Tych. Bukin niejako działa jako pośrednik. Ograniczeń jest sporo, ale cena jest atrakcyjna. Ale są narzekania na tę taryfę, bo tak naprawdę nie wiadomo, który z partnerów Bukina ostatecznie zarezerwował hotel, czyli kto odpowiada za nocleg turysty.
4 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Zarezerwowałem apartament z bezpłatną anulacją. Na kilka dni przed terminem bezpłatnej anulacji otrzymałem pismo od właściciela z prośbą o anulowanie rezerwacji z powodu remontu. Faktem jest, że za taką kwotę w tych samych terminach nie znajdę podobnego mieszkania. Co zrobić: powiedzieć, niech zrobi anulację, czy poskarżyć się Bukinowi? A co mam z tego korzyści?
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem, ale muszę dokonać rezerwacji lotu dla mieszkańca kraju, który potrzebuje wizy Schengen. Czy ktoś robi rezerwacje, a jeśli tak, to na jak długo? Czy wystarczy na cały okres wizy? Wiem, że na pewno można zrezygnować w klasie biznes, do ostatniego dnia, ale nie znam się na tańszych biletach.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
W moim serwisie nie zawsze są oferty z potrzebnymi mi opcjami w dobrej cenie. W przypadku podróży w pojedynkę lub nawet wtedy, gdy podróżuję z biurem podróży, ale chcę dodatkowych gwarancji (na przykład opóźnienia lotu lub zagubionego bagażu), wykupuję ubezpieczenie podróżne. Zwykle robię to za pośrednictwem Infolinii Finansowej: - niedrogi -szybki -wygodny (jeśli zapomniałeś ubezpieczenia, możesz to zrobić bezpośrednio na lotnisku)
5 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry. Zainteresowany obecnością bankomatów dolarowych w Paryżu. Używano ich w Turcji. Bankomat ma jednocześnie dolary, euro i liry tureckie. A co z dolarem we Francji? Będę też przejeżdżał przez Amsterdam.
9 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jaką walutę najlepiej zabrać ze sobą do Francji?
9 lat wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już