Pytania o Sri LankaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sri Lanka
9 miesięcy wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
7 lat wstecz  •  18 subskrybenci 43 odpowiedź
Gdzie mogę kupić bambusową pościel, ręczniki i ubrania na Sri Lance. Ceny orientacyjne.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś kupił wyroby z jedwabiu? Co jest warte swojej ceny?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy ktoś wie, gdzie to jest na sprzedaż?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Kto poszedł do Ratnapury po kamienie?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Na Sri Lankę jedziemy 9 lutego. Powiedz mi gdzie i co oglądać, gdzie kupić owoce, herbatę itp.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dobry czas. Bardzo interesuje mnie, gdzie na Sri Lance można kupić naturalny jedwab (nie sztuczny i nie produkty). Jeśli ktoś wie, proszę podać orientacyjną cenę. Szczególnie interesujące są lokalizacje wokół Wadduwy. W samej Wadduwie opowiedzieli o jednej handlarce, ale naturalność jej jedwabiu nie została potwierdzona.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wiemy o herbacie, ale co jeszcze?
11 lat wstecz  •  12 subskrybenci 12 odpowiedzi
Na przykład, gdzie kupić Mlesną w Wadduwie? czy cokolwiek jest lepsze. Mamy 3 dni wycieczek (ogród botaniczny, szkółka słoni, Sigiriya, ogród przypraw), a następnie 5 dni w hotelu. Wycieczka nie obejmuje plantacji herbaty, a po tych 3 dniach nie ma ochoty jechać nigdzie indziej.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Dzień dobry Powiedz mi, jak mogę przewozić owoce w bagażu podręcznym lub odprawić bagaż?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Cześć wszystkim! Czy ktoś zamówił herbatę ze Sri Lanki pocztą? Ile to kosztuje? Sprzedawca z herbaciarni, którego tam spotkaliśmy, powiedział, że aktywnie wysyła herbatę po całym świecie, chcemy się z nim skontaktować, w przeciwnym razie sprowadzane zapasy już się kończą.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jesteśmy w hotelu Piasek przez aitken, dawną Romadę, chcę kupić woreczki na prezent, niedrogą biżuterię, owoce. Doradź, gdzie lepiej kupić, jak się tam dostać lub przejechać. Gdzie jest rynek w Kalutarze?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 24 odpowiedź
Powiedz mi proszę, jakie egzotyczne owoce można kupić w Kogalle i jaki jest ich koszt?
12 lat wstecz  •  3 abonent 11 odpowiedzi
Witam wszystkich! Proszę mi powiedzieć, kto wie, gdzie w pobliżu jest dobry targ owocowy, jak tam dojechać i ile? A dlaczego hotel w kurorcie Colombo? Wygląda na to, że jest w Cosgod. Dziękuję
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Cześć! W styczniu wybieram sie do Wonder Island. W opisach widzę, że storczyków jest bardzo dużo. Czy można je kupić, przewieźć? Czy ktoś tego doświadczył?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
I powiedz mi, proszę, czy leżaki w hotelu są płatne? I czy jest sens brać „all inclusive”?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie najlepiej kupić herbatę: w fabryce herbaty, w sklepach, supermarketach czy w strefie wolnocłowej? Niech ktoś poda mi ceny. Kto pił, powiedz mi - czy herbata naprawdę jest lepsza od naszej, czy też nie różni się od naszej?
12 lat wstecz  •  13 subskrybenci 10 odpowiedzi
Mój pierwszy raz na Sri Lance. Jakie egzotyczne owoce poleciłabyś przynieść w prezencie swoim bliskim? Co jeszcze widać po przyprawach. Gdzie lepiej kupować: na bazarach (czy są?) czy w sklepach? Jeśli brakuje Ci pieniędzy, jakie wycieczki kupić i gdzie na ulicy lub w hotelu?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy możesz mi podać ceny rzeczy (ubrania, pamiątki, ta sama herbata?)
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Proszę powiedz mi, czy na lotniskach w Szardży i Kolombo pracujesz bezcłowo przez całą dobę? A gdzie są najlepsze ceny alkoholu w Boryspolu? W Szardży? W Kolombo?
13 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jakich zakupów się spodziewać, orientacyjne ceny na pamiątkę
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, czy w pobliżu hotelu są bary, restauracje rybne, targowiska, czy można kupić owoce???Gdzie mogę wyjść wieczorem poza hotel?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
kto kupował i sprowadzał z kamieni lub biżuterii ze Sri Lanki? Interesują Cię ceny, jakość lub miejsca na zakupy?
13 lat wstecz  •  17 subskrybenci 19 odpowiedzi
A jaka jest jakość?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Witam, powiedz mi, gdzie najlepiej kupić batik, naturalne olejki i kamienie na Sri Lance?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już