Pytania o Sri LankaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sri Lanka
Zainteresowanie miejscami, w których można spacerować samemu (tj. blisko cywilizacji, sklepów) oraz wycieczkami bez długiego pick-upa. Oczywiście pogoda, plaża i hotel 4-5*. Chodzi mi o to, co wybrać na ten okres: południe, zachód…? Dziękuję Ci.
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
7 osób wybiera się w podróż po wyspie Sri Lanka na 3 tygodnie jako dzikusy. Co byś doradził - wynająć samochód i jeździć po sobie lub skorzystać z lokalnego przewodnika w języku rosyjskim lub angielskim? Do Azji jedziemy po raz pierwszy. Podziel się swoim doświadczeniem. Dzięki.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 2 odpowiedź
Planujemy odbyć gorącą wycieczkę na Sri Lankę na początku marca z młodym mężczyzną. Z Ukrainy wychodzi w tej samej cenie co Egipt. Wycieczka potrwa 10-12 dni.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jeśli ktoś był w tym roku, podziel się swoim doświadczeniem. 2 dorosłych i 14-letnie dziecko.
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jeśli spojrzę na pakiet Otpusk.com na SHL, wylot z Kijowa o 14:25 do Kolombo przylot o 5:25 następnego dnia, to ta noc jest już liczona? Pytanie brzmi, co może zaryzykować i spróbować zarezerwować sam lot i hotel. Jeśli sam, to będą dla ciebie setki pytań)) z góry dzięki
6 lat wstecz  •  13 subskrybenci 41 odpowiedź
Witam wszystkich!!!Powiedz mi ile czasu zajęło dostanie się z lotniska??
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Mieszkaliśmy w hotelu latem 2014 roku. Było kilka niedociągnięć, ale ogólne wrażenie jest dobre. Chcemy tam znowu pojechać pod koniec sierpnia. Sam hotel nie nawiązał kontaktu, więc wycieczkę wykupiono w agencji. Ciekawe są opinie tych, którzy wypoczywali tam tego lata. Z góry dziękuję.
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
We wrześniu jadę z chłopakiem na Sri Lankę. Gdzie najlepiej się udać, aby uniknąć deszczu? Które wybrzeże lepiej być bliżej wszystkich wycieczek? Ile pieniędzy powinienem ze sobą zabrać?Idziemy „dzicy”.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Hotel Red Rose Negombo,Sri Lanka
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, Proszę. jeśli kupię bilet w zwykłych kasach i pojadę tam jako „dziki”, jakie miłe niespodzianki mi to przyniesie, proszę się podzielić. doświadczenie! Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Proszę doradzić gdzie lepiej jechać w połowie sierpnia na Sri Lankę, Indie czy Tajlandię.Nie chciałbym spędzać wszystkich dwóch tygodni w hotelu z powodu deszczu.Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim!Szukam kolegów podróżnych na taksówkę do Trincomalee, „ropucha” naciska, aby zapłacić 200 dolarów za dwie osoby. Przyjeżdżamy 7 lipca o 03.25 w Kolombo!
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę pojechać ze Sri Lanki na Malediwy na 1-2 dni. Ile to będzie kosztować? i jak najlepiej to zrobić? Powiedz mi, Proszę!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Ile kosztuje bilet lotniczy z Kijowa na Sri Lankę iz powrotem dla dwóch osób dorosłych i jednego dziecka w wieku 7 lat I w jakiej firmie lepiej kupić bilety. Dziękuję.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Kiedyś latali z Arabami, teraz opcja tańsza, czy tankując w Abu Zabi przesiadają się?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Na Sri Lankę chcemy pojechać z mężem w lutym, ale nie wiemy, ile może zaowocować wycieczka jako dzikusy przez 20 dni. Powiedz mi, kto odpoczywał, jakie są tam ceny i ile zakończyły się twoje wycieczki ??? Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ!!!
16 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już