Pytania o Sri LankaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sri Lanka
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Kto może odbierać połączenia przychodzące lub płatne z Ukrainy do operatora Dialog? Wszystko jest jasne, jeśli chodzi o jakość komunikacji i koszt połączeń wychodzących. Ale jeśli zadzwonią do mnie na numer Dialogu, czy wybiorą pieniądze, czy nie?
10 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Travelsim oferuje połączenia za 0,69 USD. Jaki jest koszt połączeń, jeśli kupisz kartę operatora Sri Lanki?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy jest w pokojach czy tylko w recepcji?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Mam operatora „na życie”, czy ktoś wie, czy „łapie” połączenie? Dzwoniłem do operatora, zapewnia, że ​​jest połączenie! Właściwie nie potrzebuję połączeń na Ukrainę. Potrzebuję tylko internetu.. Dziękuję Ty ..
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, jacy operatorzy komórkowi są na Sri Lance? Ile kosztuje paczka? Koszt rozmów na Ukrainę i czy jest internet? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Cześć! Kto może podać dokładne dane o hotelu,
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, jakie jest najbardziej opłacalne połączenie na Sri Lance pod względem pieniędzy? Przeczytałem, że wygląda na to, że TravelSim nie radzi sobie tam dobrze, więc poradzili mi, abym kupił paczkę od lokalnych operatorów i zadzwonił na Ukrainę :)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 13 odpowiedzi
Może Królewskie Palmy? dzięki.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Przyjaciele, powiedzcie mi proszę, czy na plaży Unawatuna jest internet? Wi-Fi? Płatny?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam. Wyjeżdżam na wakacje na Sri Lankę. Proszę mi powiedzieć, jak tanio dzwonić na Ukrainę. Mam GoodLine, ale są drogie. I jeszcze jedno, prawie nie na temat: opowiedz nam o locie Kijów-Kolombo, inaczej nie mogłem latać dłużej niż 4 godziny. Dzięki.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 23 odpowiedź
Zainteresowany czy w hotelu jest internet, wi fi? W opisie hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów - kto z niej korzystał, gdzie można pojeździć na rowerze? Po prostu interesują mnie restauracje rybne na plaży, czy są jakieś przyzwoite?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już