Pytania o IzraelKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Izrael
Dobry wieczór (3 osoby dorosłe 2 dzieci) pod koniec października planujemy wyjazd do Bat Yam, czy ktoś może mi powiedzieć gdzie lepiej zarezerwować apartament na 2 tygodnie, z góry dziękuję
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Nigdy się z tym nie spotkałem, lecieliśmy samolotem Jak wyjechać z Izraela, co jest do tego potrzebne? Która droga jest krótsza? Itp.
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry! chcemy odwiedzić Izrael na własną rękę w październiku, doradzić, gdzie lepiej zarezerwować hotele, aby odpocząć nad Morzem Śródziemnym i podróżować na wycieczki. Chciałbym odwiedzić Jerozolimę, Hajfę i oczywiście Tel Awiw.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Moja żona i ja jedziemy do Izraela na przełomie sierpnia i września. Chodźmy po raz pierwszy. Idziemy dzikusami, chcemy pojechać na kilka dni do Jerozolimy, Jordanii, Ejlatu, nad Morze Martwe. W sumie będziemy do 10 dni. Interesuje się wypoczynkiem na morzu i zwiedzaniem ciekawych miejsc. Gdzie jest najtańsze miejsce na wynajem domu? Ile pieniędzy zabrać ze sobą? Gdzie najlepiej się udać? Gdzie jest najlepsze miejsce do jedzenia? Może jakieś funkcje?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, byłem w Izraelu 2 tygodnie, czy mogę tam wrócić za półtora miesiąca?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy mogę wybrać się na wycieczkę do Izraela, będąc w kraju arabskim? [email protected]
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
chodzimy do świętych miejsc. co musisz wiedzieć i gdzie iść na prawosławie
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Idę sam, w interesach. Potrzebujesz niedrogiego najmniejszego mieszkania
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Mój mąż i ja chcemy jechać na wakacje pod koniec września, ale nie wymyśliliśmy, jak wynająć mieszkanie bez przykrych konsekwencji. Panowie, którzy wypoczęli "dziki" radzą, może ktoś ma gdzie mieszkać z przyjemnymi wrażeniami, wtedy będę wdzięczny.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 3 odpowiedź
Do Izraela jedziemy w październiku 2012, już teraz natarczywie domagają się wynajmujący, strasząc zbliżającym się sezonem (jednocześnie 30% ceny wynajmu za rezerwację nie jest zwracane, jeśli odmówimy wizyty w kraju). Jednak za 7 miesięcy nie jestem w stanie przewidzieć, czy wyjazd się uda, jedno jest oddać bilety lotnicze, a co innego stracić koszty rezerwacji. A gdzie jest gwarancja, że ​​nie zajdą okoliczności po stronie najemcy? Czy ktoś natknął się na podobną rezerwację?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
czy muszę ubiegać się o wizę, aby odwiedzić krewnych w Izraelu - jeśli podróżuje jedno dziecko w wieku 16 lat (jest paszport Ukrainy i dokument podróży) jakie dokumenty są potrzebne na wyjazd gościnny ??
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chcę udać się z Netanji do Jerozolimy na Stare Miasto. Myślę, że to może być tańsze niż kupowanie wycieczek od kogoś. albo nie? Przypuszczalnie hotelem w Netanya będzie mój Ginot Yam. Dlatego zastanawiam się jak i za jaką cenę (najlepiej autobusem) dostać się na Stare Miasto. Taksówki będą drogie.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wygląda na to, że ktoś powiedział, że Neser lub Sherut (minibus) dowozi do dowolnego hotelu. Ale przyszedł jeden przyjaciel i powiedział, że nie zabrali jej 100 metrów, chociaż jej hotel jest w centrum. A hotel, w którym się zatrzymam na Górze Oliwnej znajduje się na Górze Oliwnej (wieczorami nie jeździ tam komunikacja miejska i bardzo strome podejście na górę.) Jak się tam dostać? Kto wie czy minibusy jeżdżą tam z lotniska a dokładnie do tego hotelu Może ktoś ma doświadczenie Taxi zrozumiałe ale drogie na razie wykluczam tą opcję Dziękuje
13 lat wstecz  •  3 abonent 15 odpowiedzi
Powiedz mi, jeśli nie ma możliwości zdobycia zaproszenia do Izraela i nie ma ochoty na wzięcie biletu od firmy, to jak można dostać się do Izraela na dwutygodniowe wakacje? Czy wydrukowane informacje o rezerwacji hotelu będą wystarczające? A z jakimi dokumentami przepuszczą mnie na granicy?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Proszę doradź. Niedrogo i przyzwoicie zatrzymać się na przedmieściach Tel Awiwu? Nie chcę być przywiązany do biur podróży i jedzenia w hotelach…
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
mój telefon to 054 21 005 21 Dziekuje za szybką odpowiedź.
13 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Czy nie jest bezpiecznie latać bez wykupienia wycieczki, ile kosztuje taksówka do hotelu, czy potrzebujesz vmza, czy hotel może wykupić wycieczki?Jeśli to możliwe, odpowiedz na pytania ogólne.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chcę podróżować z Egiptu do Palestyny ​​na 3-4 dni. Gdzie lepiej zatrzymać się w Palestynie, myślę, że w Betlejem. Jak poruszać się po Palestynie
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jedziemy sami, planujemy dojechać do Netanyi pociągiem (nie ma potrzeby przesiadania się z przesiadką na inny peron), jak kupujemy bilet od razu na stację docelową lub 2 bilety najpierw na stacja dokująca, a potem do Netanyi?
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Przyjeżdżamy po południu. Hotel Pałacowy w Netanji. Jaka jest opłata? nie udzielam odpowiedzi na temat taksówki, ten rodzaj transportu jest już jasny.
14 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Będziemy odpoczywać nad morzem (prawdopodobnie w Hajfie), 2 osoby dorosłe i 14-letnie dziecko? Chciałbyś zostać w sektorze prywatnym, bliżej morza...
15 lat wstecz  •  11 subskrybenci 12 odpowiedzi
bardzo ciekawi, czy warto jechać, + i -
15 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Jedziemy do Izraela, ale jakoś drogo przez touroperatora
16 lat wstecz  •  10 subskrybenci 19 odpowiedzi
Будем отдыхать в Хайфе, и хочется съездить в Иорданию (в Амман) - слышала что только около Эйлата можно переехать границу, правда ли это,неужели это единственное место?
16 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już