Pytania o EgiptInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Egipt
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 3 pytanie
2
аватар
Odebrano na 3 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie
4
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Egipt
11 miesięcy wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
2 roku wstecz  •  8 subskrybenci 4 odpowiedź
Z recenzji i recenzji rozumiem, że Braika Bay jest bardziej zielona i wygodniejsza, a poziom usług jest wyższy. Ale cena za Royal Braika jest niższa... Jeśli zasadniczo jest jedno terytorium, to po co przepłacać :)
2 roku wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Zainteresowany eksportem leków z Egiptu. Wcześniej wiosłował z torbami. Prawie pół walizki ludzie wyjęli. Tak, znam około 10 opakowań na osobę. Ale chodziło o pigułki. A co z maściami, kroplami i olejkami? Tabletki z 2-3 opakowań zostały włożone do jednego, wiem, że zostały wyjęte i 20-30 opakowań na osobę. Ale to było rok temu. Początek 2021 r. Mówią, że sprawdzają mocniej, dokręcają środki i widzą, ile wyciągają. Czy naprawdę można teraz wyjąć tyle? Mam wielu krewnych i wszyscy chcą narkotyków z Egiptu. Z pewnością są znacznie lepsze od naszych. Ale nie chcę ryzykować. Dodatkowe problemy nie są potrzebne. Ale ile naprawdę możesz wypłacić? Nie do celów sprzedażowych. Kto może wypłacić ile? Czy jest teraz ściśle monitorowany i monitorowany? Wymagane kontrole? Czy zdarzały się sytuacje, w których nie przegapili lub odebrali część? Czy można przewieźć część w bagażu podręcznym?
2 roku wstecz  •  11 subskrybenci 12 odpowiedzi
Powiedziano mi, że od pierwszych dni maja nie warto jechać do Turcji, a zwłaszcza do Egiptu. Jeśli w Turcji nadal jest zimno i nie będzie takiego pośpiechu i nie ma sensu jechać tam przed 15-20, to są kłopoty z Egiptem. Wszyscy będą się tam spieszyć na maj, będzie dużo ludzi, plaże zapełnione. Hotele są pełne lub na przystanku, wybór miejsc w samolocie jest niewielki. A ceny już i tak rosną w tych terminach. To prawda? Czy jest sens jechać tam na początku maja? Zwłaszcza Egipt? Po prostu nie do końca rozumiem, jest 1 maja i 9 maja, czy to mnóstwo świąt? Kto był w maju, podziel się wrażeniami.
2 roku wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Wiem, że 1 zapłaciłem, to był 1 dolar na osobę, w pobliżu meczetu. Przeszliśmy obok, on pracował, a potem nie. Mam to zamknięte. A ta cena wydaje mi się droga. Nawet jeśli wzięli za dwoje, ale nie chcą. Zapytali w pierwszej kawiarni - powiedziano również o dolarze. W drugim kupili sok i wodę, powiedzieli też dolara, trochę się z nimi pokłócili, ale zapłaciliśmy za wodę i sok, wpuściliśmy ich, ale widziano, że przeklinamy samych siebie. Na ogół nie widzieli znaków toalety, nawet w kawiarni. W innych kawiarniach mówili nie lub wysyłali do meczetu, może tam dotarliśmy, nie wiem. Powiedzieli też, że wydaje się, że gdzieś w pobliżu znaku Vova Tours jest darmowy (jak na Soho Square, jeśli nie został opłacony), ale nie znaleźliśmy go, jest bezpłatny na Starym Mieście. Czy ktoś wie, czy są tam inne toalety? A jak je znaleźć? A może jakieś kawiarnie? A jak się zgodzić?
2 roku wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
2 roku wstecz  •  19 subskrybenci 124 odpowiedź
Przeczytałem też rekomendacje, aby negocjować pieniądze w centrum nurkowym, aby mogli zabrać Stellę Makadi łodzią na rafę. Może ktoś też poszedł? Generalnie byłabym wdzięczna za wszelkie rekomendacje dotyczące snorkelingu.
2 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Prosimy o poinformowanie laboratorium w Kijowie, które nadaje się do wydawania zaświadczeń na wjazd do Egiptu.
2 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już