Pytania o WietnamZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wietnam
4 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Какие в Нячанге цены на сапфиры и жемчуг, и в целом на драгоценные камни и ювелирные изделия? Оптом покупать не собираюсь, просто хочется что-нибудь для себя :)
5 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
leci tam koleżanka.Chcemy zamówić dla niej kawę i ciuchy.proste koszulki z logo wietnamu.powiedz mi ile to kosztuje i ile jej dać?a także ile kosztuje ten filtr. Kawa? chcemy zamówić 500g kawy i dwie koszulki.W listopadzie leci do nya chang.Dzięki za odpowiedzi [email protected]
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi, czy można kupić porządny męski krawat z naturalnego jedwabiu jako prezent w fabrykach jedwabiu i butikach? Jeśli tak, jaka jest cena wywoławcza?
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Kto był w tym cudownym miejscu - podziel się wrażeniami i doradź - co i jak.
12 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
Interesują mnie targowiska w Mui Ne oraz w centrum Phan Thiet, co można tam kupić i po jakich cenach: owoce, bawełna, jedwab, torby. Gdzie się znajdują, może jest mapa. jak się tam dostać taniej. A o owocach morza - gdzie taniej, co smaczniej. Jedziemy fortuną, nie wiemy, gdzie będziemy mieszkać...
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Na jednym z serwisów turystycznych o Wietnamie napisano: „W Wietnamie, gdzie miejscowi od dawna kosztują rozkoszy socjalizmu, bezczelności kupców nie ma granic. Przejście do kapitalizmu obudziło w Wietnamczykach najgorsze cechy. Wielu Wietnamczycy są patologicznie podstępni”. Czy kiedykolwiek doświadczyłeś podobnego stosunku do siebie Wietnamczyków? Jak to działa?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już