Pytania o WietnamWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wietnam
Żeby nie było tak tłoczno jak w mrowisku
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie odpocząć w czerwcu w Wietnamie. Chcę dobrej pogody (początek czerwca), żeby mieszkać w bungalowie w stylu „wietnamskiej wioski”, dobrego, spokojnego morza!
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry!Naprawdę chcemy odwiedzić Wietnam z rodziną.Mam pytania do koneserów: gdzie lepiej pojechać w czerwcu?w którym hotelu 3* (nie drogim, ale przyjemnym) moglibyśmy się zatrzymać?
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Chciałbym hotel w centrum
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 67 odpowiedzi
Всем доброго времени суток! Прошу подсказать стоит ли брать бунгало с видом на сад или выходом на пляж? И как море в октябре, сильно будет штормить? Суть вопроса: 1.это возможность проникновения в бунгало различных гадов(крысы,змеи,ящерки). 2. это народ туда сюда мимо тусуется, не очень комильфо.
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry, mój mąż i ja chcemy pojechać do Nha Trang, kto tam był, powiedz mi, jakie są teraz ceny zakwaterowania i wyżywienia?
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Za 2, męża i żonę, cena za 9 dni
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jeśli ktoś odpoczywał w tym hotelu to proszę mi powiedzieć jak się sprawy mają ze standardowymi pokojami dwuosobowymi.W szczególności bardzo interesuje mnie obecność okna
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jedziemy w grudniu! w Wietnamie po raz pierwszy zatrzymałem się w tych hotelach. kto może o nich powiedzieć? Chętnie udzielę wszelkich informacji!Z góry dziękuję!
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Polecam cichy, spokojny hotel na Mui Ne... Posiadanie własnej plaży nie jest "po drugiej stronie" jest koniecznością.
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Pod koniec września chciałabym odwiedzić Wietnam. W związku z tym pytanie brzmi: które hotele mają własne plaże? I zawsze najbliżej hotelu. Opcja: „plaża po drugiej stronie ulicy” nie jest brana pod uwagę!
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy w SUPERIOR POOL VIEW BB jest suszarka do włosów?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Od 17 kwietnia br. będziemy odpoczywać w hotelu Bamboo Village... Biuro podróży sprzedało nam wycieczkę z noclegiem w pokoju Dove Cottege... Na stronie wyczytałam, że w hotelu są tylko 4 takie pokoje ( bez balkonu, z widokiem na drogę itp. e.) Czy ktoś mieszkał w tych pokojach????? Na co musisz się przygotować? Czy w ogóle można w nich być? A czy po przyjeździe można wymienić pokój na inny???
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
17 kwietnia 2014 dojeżdżamy do tego hotelu. Dostałem niezrozumiały numer Dove Cottage... Co to jest???? Czy można w nim wygodnie żyć?????
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
17 kwietnia 2014 dojeżdżamy do tego hotelu. Dostałem niezrozumiały numer Dove Cottage... Co to jest???? Czy można w nim wygodnie żyć?????
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Po raz pierwszy chcemy lecieć do Wietnamu, powiedz mi, które miejsce jest lepsze, co byłoby tańsze i niedaleko lotniska, są tam drogie wycieczki, jest tam jedzenie drogie, słyszałem, że gotują tam bardzo smaczne jedzenie
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, jak daleko jest hotel od morza? Uprzejmy personel? Czy warto wybrać ten hotel?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kto poleciał sam do Wietnamu??! Odpowiedz, potrzebujesz porady, jak zorganizować wycieczkę?
10 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
zarezerwowałem hotel z powrotem w sierpniu wyjazd 27.01.2014 12 dni przed wyjazdem okazuje się, że wokół hotelu jest budowa plaży, w pobliżu nie ma kawiarni, a mamy dwójkę małych dzieci nie wiem co robić
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Mieć miejsce na spacer poza hotelem?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Witam. Jadę do The Light 4 Hotel 3*, (nie mylić z czwórką), może ktoś był, przynajmniej coś do powiedzenia o tym hotelu. Nie znaleziono recenzji. Co jest w pobliżu itp. A drugie pytanie dotyczy pogody w styczniu i wycieczek, dokąd się udać, cen itp. Naprawdę potrzebuję odpowiedzi. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Poleć dobre i niedrogie trio w Nha Trang
11 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już