Recenzje i historie o hotelach Strona

Historie turystyczne o Strona dodaj historię
Ładny hotel za rozsądną cenę.
7-27.10. Przez 23 lata odpoczywali w NERGOSside. Wojna zmusił a nas nie do szukania czegoś „wyją tkowego”, ale do zwykł ego 2* hotelu. I byli mile zaskoczeni, oczarowani ciepł em i szacunkiem obsł ugi.
 •  3 miesięcy wstecz
Dobry hotel, polecam.
Mieszkaliś my w tym hotelu pod koniec paź dziernika, hotel był dobry, podobał o nam się . Chę tnie tu wró cę ponownie. Plusy: Pierwsza linia brzegowa, wł asna plaż a; Jedzenie - zawsze jest coś do jedzenia, ryby, mię so, warzywa, burgery...
 •  1 miesiąc wstecz
Ładny hotel
Hotel z zadbanym terenem. Na rodzinne wakacje. Kuchnia jest taka jak w prawie wszystkich tureckich hotelach. Ryby, mię so, warzywa, sery...i wiele ciast) Pokoje sprzą tane są codziennie.
 •  1 miesiąc wstecz
Najgorsze wakacje w moim życiu
Tü rkiye, Loxia Comfort Club Side – paź dziernik 2023 r Najgorsze wakacje w moim ż yciu. Jedno kompletne oszustwo i oszustwo. Przed wyjazdem na wakacje obejrzał em szczegó ł ową recenzję sieci hoteli Loxia, gdzie mł ody czł owiek imieniem Murat, dyre...
 •  4 miesięcy wstecz
Najlepsze z najgorszych
Hotel Lago znajduje się obok innych hoteli, ale te są już doś ć zmę czone pokoje są zł e. jedzenie jest dobre) w skró cie https://www.
 •  4 miesięcy wstecz
Stary, ogromny, zatłoczony hotel
Plusy: poł oż enie w centrum zatoki, piaszczysta plaż a, pł ytkie, ró wne zejś cie do morza, pó ł godzinny spacer wzdł uż bulwaru, wieczorny spacer do starego miasta.
 •  5 miesięcy wstecz
Horrory
Przeraż enie hotel. Pierwszy raz się z tym spotykam. Transfer odbiera nas o godzinie 20.00. Hotel do godziny 12:00. Konkretnie w ich hotelu jest napisane, ż e chcą c przedł uż yć go do wieczora trzeba to zgł osić z dwudniowym wyprzedzeniem.
 •  5 miesięcy wstecz
Gothel taka sobi.
Był a pó ź na wiosna 2023 roku, a hotel znajdował się na obrzeż ach wsi, nad rzeką i jeziorem (wieczorem zaczę ł y się roić komary).
 •  4 miesięcy wstecz
Najgorsze doświadczenie
To był najgorszy hotel w naszym ż yciu, absolutnie nieodpowiedni dla rodzin z dzieć mi. Pierwszy pokó j miał spuchnię tą podł ogę z pleś nią .
 •  5 miesięcy wstecz
nowy i nowoczesny hotel, importowany alkohol
Mieszkaliś my w tym hotelu od 28.08. 2023 do 07.09. 2023.10 nocy. Do hotelu dotarliś my o 9:30, pan w recepcji powiedział , ż e zameldowanie był o po 14:00, wrę czył nam bransoletki i zaproponował , ż e pó jdzie na ś niadanie.
 •  6 miesięcy wstecz
Pokaż więcej »


Więcej o Strona