Pytania o CzarnogóraZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Czarnogóra
Przeczytałam, że w Barze można kupić tanie ubrania dobrej jakości. Kto może mi podać nazwy sklepów i jak je znaleźć (nazwa ulicy)?
6 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Podziel się o Delta City w Podgoricy.
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, czy na lotnisku w Tivacie jest bezcłowy? ciekawe ...
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
We wrześniu jedziemy do Czarnogóry. Moimala sama na dziwnym praniu - z Grecji przywiozła futro i buty, z Bułgarii - skórzaną kurtkę i dzianinę, z Tajlandii - torbę, Włochy ... itd. I pojawiło się pytanie - co można przywieźć z Czarnogóry. Podziel się swoimi "przepisami" - co, gdzie i jak? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 25 odpowiedzi
Dzień dobry! Zainteresowany segmentem cenowym cła w Tivat. Czy to tańsze? Czy to dobry wybór? Dzięki.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
CO HANDLUJE NA RYNKU W BUDVIE.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
jak daleko jest od Budvy do baru i czy w Budvie jest rynek.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Cześć! W przyszłym tygodniu jedziemy z dzieckiem do Budvy. Powiedz mi proszę, może ktoś wie... Czy w marketach są jakieś przystosowane dla dzieci twarożek (jak nasze Agushi) - nazwa, gdzie można go kupić. Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy na lotnisku Żulany jest strefa bezcłowa i jaki jest asortyment?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Ile kosztuje strój kąpielowy i okulary przeciwsłoneczne w Budvie, w tym sensie, że tam może być taniej
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jedziemy do Czarnogóry w czerwcu i chciałem wyjaśnić, może ktoś zna ciekawe miejsca w barze, gdzie można kupić ubrania, które nie są bardzo drogie, ale wysokiej jakości?)) Dzięki!
12 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
Cześć wszystkim. Bardzo interesuje się zakupami w Czarnogórze, włoskimi markami. Nie chcemy jechać do samych Włoch – po prostu nie zdążymy. Dlatego chciałbym kupować włoskie rzeczy w samej Czarnogórze. Słyszałem, że są magazyny marek. Może ktoś wie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
czy można przewozić lokalne napoje alkoholowe w bagażu podręcznym z Czarnogóry na Ukrainę?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry) Chciałbym wiedzieć, ile będzie kosztować cała „Noga” w Budvie. Powinien być przywieziony w prezencie do Kijowa. A tak przy okazji, czy będą jakieś problemy w odprawie celnej?) Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi)
15 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już