Pytania o IndieWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Indie
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, niedługo jedziemy do tego hotelu na odpoczynek.Czy w pokojach są ręczniki?
5 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dziękuję wam wszystkim
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Podróżowanie w listopadzie 2018 r. Brak informacji o tym hotelu.
6 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Jeśli poziom pokoju jest standardowy, to w przybliżeniu jaki materiał filmowy, jakie udogodnienia? Na zdjęciu wydaje się, że pokoje składają się z kilku pokoi, a nawet pięter
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy w tym hotelu są pluskwy? A jeśli tak, co powinniśmy zrobić?
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi hotel South Goa z dobrą plażą?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
W styczniu planujemy zabrać 9-letnie dziecko nad morze. Powiedz mi, czy na Goa będzie wygodnie, czy muszę wybrać inny kraj? Co? dziękuje za wszystko!
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Dzień dobry. Jest nas troje, musimy zaznaczyć w jednym pokoju. Patrząc na zdjęcia pokoi widać, że są bardzo małe i jest jedno duże łóżko. Powiedz mi, czy postawili trzecie łóżko?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam, naprawdę potrzebuję twojej pomocy. Naprawdę chcemy odpocząć w Indiach, rozważamy North GOA. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli powiesz mi, w których hotelach lepiej się zatrzymać (myślimy o wzięciu 3* i więcej, ale czytamy też, że są dobre 2* hotele), aby były supermarkety z artykułami spożywczymi, marketami i niedrogie kawiarnie, w których można zjeść pyszne jedzenie i zjeść z ograniczonym budżetem, być może zatrzymałeś się w hotelach, które mają własną kuchnię, dzięki czemu zawsze możesz ugotować owoce morza kupione na targu. Oczywiście chciałbym, aby hotel był blisko morza. Powiedz mi, w których hotelach lub wsiach odpoczywałeś i było wszystko napisane powyżej) Z góry wielkie dzięki dla wszystkich
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Nie mogę znaleźć żadnych recenzji pod tą nazwą. Ponadto różne strony podają różne informacje o lokalizacji tego hotelu, zaczynając od wioski. Condolima, kończący się w odległości 900 m od plaży Morjim. Na stronie internetowej touroperatora BG zniknęło główne zdjęcie hotelu z basenem, a opis hotelu mówi, że nie ma basenu. Jeśli masz rzetelne informacje na temat tego hotelu, napisz. Lecimy z 2-letnim dzieckiem, chcemy mieć pewność, że wszystko przebiegło zgodnie z planem.
7 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Chciałabym pojechać razem odpocząć z mężem w miejsce, w którym jeszcze nas nie było. Są to Indie i Sri Lanka. Może wytrawni podróżnicy polecą ośrodek i hotel? Aby morze było spokojne, jedzenie było przyzwoite, aby było gdzie wybrać się na wycieczki. Bardzo wam wszystkim dziękuję.
8 lat wstecz  •  9 subskrybenci 33 odpowiedź
Na GOA odpoczywaliśmy dwa razy, znamy Baga, Candolim i Calangute. Chcę pięknej plaży z palmami, tani hotel w zasięgu spaceru (do 1,5 km), najlepiej supermarket jak Newton i Dolphin w pobliżu, autobus do innych wiosek, fajnie byłoby mieć w pobliżu targ owoców i ryb. Dyskoteki NIE są zainteresowane. Tak, chcę dużo (wygląda na Sri Lankę na GOA), ale co jeśli takie miejsce jest?
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
DD. Chcemy latać 10 dni, mamy 2 lata, ile to będzie kosztować? Z góry dziękuję Odpowiedz na [email protected]
9 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Mój bardzo dobry kolega wyjechał na zimę w Candolim do końca kwietnia.Może ktoś będzie miał okazję dać mu blok papierosów (są tam drogie i jakość nie jest odpowiednia).Przyjedzie w dowolne miejsce w na północ i oczywiście gwarantujemy Goanom wdzięczność.
9 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Weź mini ekspres do kawy? Jak schłodzić wodę i inne napoje7
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już