Pytania o GruzjaInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Gruzja
Przyjaciele i koledzy! Życzę pokoju! Ja i cała Gruzja wspieramy was wszystkich! Osobiście wraz z moim biurem podróży chcemy Cię wesprzeć nie tylko słowami! Wszystkim Ukraińcom przebywającym na terenie Gruzji, bez względu na region lub miasto, oferuję pomoc w przeniesieniu, zakwaterowaniu, wyżywieniu, pomocy medycznej! OCZYWIŚCIE BEZPŁATNIE! JAKAŚ POMOC!!! Koledzy, przyjaciele! Kto ma przyjaciół lub turystów w Gruzji, daj im moje kontakty! Przepraszam, lakoniczny!!! Teraz nie czas na rozmowy, musimy wspierać się czynami, a nie słowami!!! Wibracja: +995 599 555 233 WhatsApp: +995 592 555 233 Lasho! Życzę pokoju! (o nadanie tej wiadomości zostałem poproszony przez iren48, została wysłana z agencji)
2 roku wstecz  •  9 subskrybenci 4 odpowiedź
3 roku wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Pośrednicy w handlu nieruchomościami w takich miejscach Gruzji jak Kvariati, Shekvetili, Grigoleti, Anaklia. Mogę wynająć mieszkanie od 200 do 300 GEL miesięcznie na rok.
6 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam, proszę powiedz mi, które strony w Gruzji są jak tablice ogłoszeń? Podobny do tej strony www.ola.ua Tylko gruziński?
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 12 odpowiedzi
Witam, jakie są najtańsze miasta do życia w Gruzji? Region Gruzji nie ma znaczenia. Tylko w jakim mieście Gruzji można wynająć jednopokojowe mieszkanie za 150 - 200 LEL?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam, na jakich lokalnych stronach w Ozurgeti mogę szukać mieszkań do wynajęcia? Tylko miejsca nie dla turystów, ale miejsca dla mieszkańców? Czy ktoś może wskazać mi dobrych pośredników w handlu nieruchomościami?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
pozostały z grupowych biletów lotniczych Kijów-Tbilisi-Kijów 16 października do Tbilisi i 24 października z Tbilisi do Kijowa. Lot Aerosvit 417, 418. Koszt 330 dolarów w obie strony (taryfa grupowa, bilety bezzwrotne). Jest 5 biletów. PILNIE!! [email protected]
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Interesują mnie pokoje 4 osobowe w hotelu Tbilisi i podobnych hotelach. Ale ceny nie są nigdzie podane. A co zawiera cena?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Szukam pokoi 4-osobowych w hotelach Ureki, takich jak hotel Tbilisi i nigdzie nie ma podanych cen.
13 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
ra biegów bilety tak ra shedis?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już