Pytania o GruzjaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Gruzja
4 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Gdzie się udać w Tbilisi i Batumti z dzieckiem w wieku 9 lat, a także trochę o cenach w kawiarniach i restauracjach.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Maluch 3 lata, czy jest dobrej jakości jedzenie dla dziecka tj. zupki, kasze itp.
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Ureki czy inne miejsce w rejonie Batumi – gdzie lepiej odpocząć z 13-letnim synem
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
chcesz jeździć?
9 lat wstecz  •  4 abonent 14 odpowiedzi
Do sanatorium Firuza, ceny
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry, jedziemy do dużej firmy w Batumi w czerwcu 2015, 6 dorosłych 5 dzieci, powiedz mi gdzie lepiej się zatrzymać, (jeśli masz kontakty proszę) rozważamy prywatne opcje na willę, dom, mieszkanie, (3-5 pokoi) tak aby morze było w pobliżu, park dla dzieci i kawiarnie gdzie można iść z dziećmi co zobaczyć ?? (dzieci małe 1,2,3 lata) ale u nas jest 2 chłopców w wieku 3,5 lat gdzie można je zabrać?? Czym są parki rozrywki? (A kto zna ich adres??) Jaki jest najtańszy sposób lotu???
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
co jest wliczone w tę kwotę leczenie żywieniowe i zakwaterowanie na badania
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Idę sam odpocząć, potrzebuję pokoju standard, interesuje mnie koszt tego pokoju bo patrzę na ceny za 2 i czy jest basen zewnętrzny a jeśli tak to czy w październiku będzie działać
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Moja żona i ja jedziemy do Gruzji na początku września. Chodźmy po raz pierwszy. Zaszalejemy. Dojeżdżamy do Kutaisi, potem chcemy pojechać na kilka dni nad morze (najprawdopodobniej do Kobuleti), a potem na kilka dni do Tbilisi. Interesuje się wypoczynkiem na morzu i zwiedzaniem ciekawych miejsc. Gdzie jest najtańsze miejsce na wynajem domu? Ile pieniędzy zabrać ze sobą? Gdzie najlepiej się udać? Gdzie jest najlepsze miejsce do jedzenia? Może jakieś funkcje? Jaki jest najlepszy sposób podróżowania po kraju (co jest tańsze). Co i ile można wywieźć z Gruzji (wino, koniak)? Co warto spróbować, co jest tańsze od naszego? Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Planujemy wyjazd do Gruzji od 10 do 20 września, doradzimy gdzie zatrzymać się z dzieckiem w wieku 5 lat. dzięki
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, co oznaczają pokoje kategorii Student w Hotelu Mercury Batumi 3* czy lepiej zarezerwować Standard?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W jakim sanatorium można się osiedlić? Czy mogę zabrać ze sobą małego psa? Ile kosztuje pobyt?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
izvinite, no podskajite, v kokix otelyax mojno otdixat s molenkoy sabachkoy
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Lekarze zdiagnozowali u mnie zapalenie kaletki stawu barkowego, zespół cieśni stawu barkowego, przepuklinę nadkręgosłupową, przepuklinę 4 mm między 5 a 6 kręgiem szyjnym. ważny!
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
recenzje nie są bardzo dobre
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę wiedzieć, ile kosztują papierosy Winston super slims
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
nasi klienci chcą wysłać do Gruzji grupę 10-12 dzieci. Wiek 14-15 lat. Czy to jest możliwe dla Ciebie? W miarę możliwości prosimy o przesłanie cennika oraz możliwości zorganizowania wycieczek. Dzięki. Sukces i dobrobyt.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już