Pytania o GruzjaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Gruzja
Uprzejmy! Kto wie, czy w Gruzji są teraz aktywne źródła błotne? planujemy wyjazd we wrześniu, a mama ma problemy z nogami. więc postanowiliśmy pójść pod pozorem uzdrowienia :) po prostu nasza Babcia w młodości pojechała do niektórych miast w Gruzji wyłącznie po to błoto.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
1. Jak najtaniej dostać się z Kijowa (samolotem, samolotem)? 2. Jakie są najfajniejsze miejsca, które trzeba zobaczyć za 10-12 dni? 3. Co taniej kupić - wykupić wycieczki w namiotach turystycznych lub wynająć indywidualnego przewodnika lokalnego? (Jeśli są kontakty takich osób, to napisz) 4. Co będzie tańsze, pojedź tam swoim autem, leć tam i wynajmij samochód w Gruzji, czy po prostu wynajmij przewodnika, aby jeździł swoim autem? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
6 lat wstecz  •  14 subskrybenci 30 odpowiedzi
Do Gruzji lecimy po raz pierwszy. Trasa Jekaterynburg-Tbilisi, Batumi, Kabuleti, Batumi-Jekaterynburg.
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W lipcu jedziemy z kolegą do Batumi, tam jest mieszkanie. Chcemy podróżować, zobaczyć Gruzję, czy są jakieś biura informacji turystycznej, do których możesz dołączyć? A gdzie je znaleźć? A jeśli samemu, jak dojechać np. do Kutaisi?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Doradzam, niedrogie i wygodne mieszkanie prywatne. Nie tak ważne, blisko morza czy w górach. Chciałbym porównać ceny i uporządkować.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Urodziłem się w Gruzji mogę odwiedzić rodziców
10 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Właściwie zainteresowany kwestią przekroczenia granicy rosyjsko-gruzińskiej w Górnym Lars
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Po raz pierwszy planujemy odpoczynek w Gruzji w grudniu, około tygodnia. Powiedz mi, co możesz zobaczyć o tej porze roku, gdzie się udać?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Ile kosztuje lot, hotel lub pensjonat, wyżywienie, transport publiczny
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
komunikacją miejską? Czy Kazbek będzie widoczny z daleka? Chciałabym z daleka zobaczyć ośnieżone góry.
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
My, dwoje młodzieńców, chyba po 25 lat, powinniśmy zabrać bilety do Gruzji, czy po co? Mówią, że dobry kraj dla osób po 40. roku życia, ale nam się nudzi... Czy to prawda? Myślimy o odwiedzeniu Kutaisi, Tbilisi, Batumi, Sarpi. Za tydzień nie wygramy?
11 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Chcę iść sam, jak mogę sam dostać pracę, tk. nie ma pokoi jednoosobowych. I powiedz mi koszt za wrzesień za dzień.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jesteśmy obywatelami Rosji. Chcieliśmy podróżować samochodem po Gruzji i Armenii. Mówią, że Rosjanom w Gruzji jest trudno. Kto jest na kursie?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
jak dostać się do poti lub batumi z odessy lub kijowa
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy podróżować po Gruzji samochodem.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam Naprawdę chcę odpocząć w Gruzji nad Morzem Czarnym, proszę o podanie średnich cen w sektorze prywatnym na sierpień 2008 i jeśli to możliwe średnich cen podstawowych produktów.Dziękuję.
16 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już