Pytania o Republika CzeskaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Czeska
Proszę wyjaśnić, którą kartą każdy radzi płacić w Czechach? mówić lepiej. kredyt, płace, czy coś innego? pierwszy raz wyjeżdżamy za granicę, więc niewiele rozumiemy...
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jeśli ktoś wie, powiedz mi!!! W Pradze plakaty z widokiem Pragi są sprzedawane na każdym rogu, chcę je znaleźć w internecie i wydrukować w dużym formacie do dekoracji mieszkania, może ktoś udostępni link do takich zdjęć, podobały mi się plakaty z Pragi we mgle z dziewczynami w czerwieni.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Gdzie najtaniej można zaopatrzyć się w piwo? W sklepach w mieście lub na posterunku przed lotem? Zainteresowany beczkami 5l no cóż zwykłe.... Z góry dzięki za odpowiedzi
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Ile alkoholu możesz zabrać do domu? ile litrów itp.
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jakie są ceny wycieczek do Wiednia, Drezna itp. w ulicznych TA (nie w hotelu)?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Nigdy nie byłem w Pradze. A z koleżanką jedziemy na okres od 25.03.2012 do 31.03.2012. Proszę powiedzieć, jakie miejsca odwiedzić? i czy w tej chwili można robić zakupy w przystępnych cenach? w jakich sklepach?
12 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
W Pradze, niedaleko stadionu Sparty w Pradze, znajduje się zasób chuligańskich żartów (powiedzieli Czesi, ale adresu nie znają). Ten sklep nie jest przyborami praskiej Sparty, czyli sklepem chuliganów. Czy ktoś może mi podać dokładny adres? Wkrótce znowu w Pradze, bardzo chciałbym odwiedzić.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Co można kupić w Pradze?
12 lat wstecz  •  13 subskrybenci 15 odpowiedzi
Czy są sklepy takie jak we Włoszech?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Z kim bardziej opłaca się jechać z Karlowych Warów na indywidualne zakupy do Norymbergi czy Monachium?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Marka telefonu komórkowego nie jest ważna, chcę tylko wiedzieć, aby zabrać ze sobą telefon komórkowy, czy mogę tam kupić ???
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
odpoczywamy w KV 12 dni od 26.12, które miasta warto odwiedzić i kiedy rozpocznie się duża wyprzedaż przed lub po Nowym Roku
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy uda się połączyć przyjemne z pożytecznym, podróże i zakupy, jeśli będziemy w Pradze od 26 grudnia do 4 stycznia? Czytałem, że sklepy są w tej chwili zamknięte?
15 lat wstecz  •  17 subskrybenci 37 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, nagle ktoś kupił torebkę jakiegoś czeskiego projektanta (kobiety) w Czechach. Są bardzo proste w kształcie, ale ręcznie malowane. Fabuła to zwykle kwiaty lub motyle, ptaki. Głównie w kolorze ochry lub burgunda czerwone kolory. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek wskazówkę dotyczącą nazwiska projektanta lub strony. I były sprzedawane w sklepie skórzanym "Lera" w Mariańskich Łaźniach. Dziękuję
16 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Znalazłem na jednej stronie, że trochę ponad 1,29 euro.
16 lat wstecz  •  1 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już