Pytania o Republika CzeskaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Czeska
4 roku wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry, drodzy turyści! Pozwólcie, że zapytam tych, którzy ostatnio mieszkali w hotelach Pavlov, Kolonada, Sirius: jakie są niedociągnięcia w warunkach leczenia-zakwaterowania-jedzenia-dostawy obiecanej wycieczki do Pragi? Z poważaniem, przyszły wczasowiczu.
5 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Mam alergię albo na brud (w Karlowych Warach) albo na hydrokartyzon... diabeł pociągnął mnie, żebym tą maścią nasmarować nogę... po kilku godzinach czerwono-bordowa plama na nodze jest 100 razy gorsza niż było
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Dobry dzień. Kiedy pierwszy raz jadę do Czech (autobusem) chcę zabrać ze sobą cztery puszki ryb, pytanie brzmi, czy mogę to ze sobą zabrać, czy nie?
7 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Zarezerwowane przez rezerwację. Ponad 2 miesiące przed wyjazdem. Ale właściciel już żąda zapłaty za sprzątanie (jest to wskazane w rezerwacji, ale nie wliczone w cenę). Czy legalne jest wysłanie go do lasu i opłacenie osady / w rzeczywistości? To po prostu głupie, że te pieniądze nigdzie nie pójdą, ponieważ nie są one w kosztach do zapłacenia. I czy w ogóle można odmówić sprzątania w hotelach?
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jak dojechać do Ulriki z Goethe House Hotel? Wzdłuż korytarza łączącego 2 hotele czy wzdłuż ulicy?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Czech.. Nie wiem jaki rodzaj odzieży wierzchniej zabrać ze sobą na wycieczkę do kurortu Karla Vary, a także jakie buty zimowe czy półsezonowe?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
kto był w Podebradach i Konstantinowych Łaźniach? Jakość leczenia Wypoczynek?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcemy jechać na wakacje z dziećmi, znajomi podpowiadali, że najlepszym sposobem na dotarcie tam jest zamówienie transferu z Pragi. Sprawdziliśmy już kilka firm… skłaniamy się ku temu 7days-airport-transfer.com czy ktoś korzystał z usługi? co myślisz? Wygląda na to, że ceny nie gryzą
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jadę na zabieg do Hotelu Esplanade, chciałabym dowiedzieć się więcej, w szczególności - dostępność sejfu i czajnika w pokoju, dziękuję.
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Lecimy 28 lutego - powiedz - czy muszę zabrać papiery ze szpitala ???Co lepiej zobaczyć i dokąd się udać? Na zakupy można polecieć samodzielnie do Włoch, kto w tym czasie leci do Karlowych Warów, dołącz do nas.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
czas - od 15 listopada do 20 lutego 1 hotel dla dorosłych 4 gwiazdki na okres 12-17 dni
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
dobry wieczór! ja i mój mąż mamy papierowe wesele i postanowiliśmy zrobić sobie dobry prezent na nowy rok, jedziemy do Pragi - Drezna - Karlowych Warów czyli Czech Niemcy! Powiedz mi, co zabrać ze sobą w drogę? jak turyści ubierają się w sylwestra w restauracji, może nie powinno się być nago i podobno wieczorowych sukienek, może można tam wszystkim doradzić wcześniej? jedziemy 2013 12.12.2013 odjazd autobusu z miasta Mińska o piątej rano na spotkanie 2014 może ktoś też szuka firmy, jesteśmy z Soligorsk Białoruś? dzięki za odpowiedzi!
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dobry dzień! Od 11.09.2013 jedziemy do Pragi i zostajemy tam na tydzień. Po co brać piękne, nowe futro z rękawami 3/4 (jest lekkie) czy jesienną kurtkę?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Cześć! Będziemy w Pradze przez 4 dni, pomóżcie mi wybrać hotel spośród proponowanych: CENTRUM PRAGI 3*, CENTRUM PRAGI PLAZA 3*, IBIS PRAHA PLAC WENCESLAS, CENTRAL KAROLA, STARÓWKA RUBICON, ABE, ABRI, ALTON, BERANEK. DZIĘKI!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
jedziemy do Czech w listopadzie planujemy odwiedzić muzeum narodowe, zoo, dodatkowo wycieczki do Bawarii (zamki), do Cesky Krumlov, puby, oczywiście restauracje. pytanie jest następne. Dziewczyny, kto tam był, czy jest jakaś forma ubioru na wycieczki do zamków? rozmawiają z pogodą w Czechach w listopadzie jakie szczęście, co zabrać ze sobą z ubrań? co wziąłeś? Czytałem gdzieś, że w niektórych knajpach jest bardzo zimno. Czy powinnam wziąć lekką suknię wieczorową? (na przykład do restauracji, jeśli jest tam ciepło) jestem zdezorientowany ... nie chcę ciągnąć ze sobą całej garderoby ... ps Kupowanie ubrań w Czechach nie wchodzi w grę.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 20 odpowiedzi
Hej!
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Jak się ubrać, co zabrać ze sobą?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Moja żona i ja chcemy leczyć się w dobrym, niedrogim sanatorium.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Do wyboru dwa hotele w Karlowych Warach - Salvator (w pobliżu kolumnady, centrum, nowy hotel) lub Czajkowski (lepsza baza zabiegowa, niższa cena, 3 razy bufet) Będziemy wdzięczni wszystkim za odpowiedź!
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już