Pytania o Republika CzeskaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Czeska
Jeśli tak, to czy będzie to pakiet – czy każdy zabieg można rozpatrywać osobno?
6 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
taksówka/transfer czy pociąg na szezlongu?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim ! Mam pytanie . Jestem obywatelem jednej z republik poradzieckich, ale na stałe zamieszkałem na Ukrainie. Uczę się i pracuję oficjalnie, nie trzymam już pieniędzy w banku, chociaż wcześniej były 2 konta (walutowe i krajowe). W internecie poznałem dziewczynę, która zaprasza mnie do siebie. Zostanę z nią, ale nie wiem od czego zacząć i jakie dokumenty na wyjazd do Pragi indywidualnie. Proszę powiedz mi, od czego zacząć.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Gdzie mogę samodzielnie zarezerwować hotel? Z jakiegoś powodu żaden z touroperatorów nie ma go na sprzedaż.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry, chciałbym pojechać na odpoczynek do Pragi. Szczerze mówiąc, chcemy obyć się sami bez wszelkiego rodzaju wycieczek (czyli "dzikich"). Szczerze mówiąc, chcę, żebyś mi powiedział, od czego zacząć i jak wszystko poprawnie zorganizować. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
Jedziemy i potrzebujemy parkingu
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
jedziemy naszym autem, firma 10 aut, potrzebujemy hoteli z parkingiem
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć wszystkim. Jedziemy ze znajomymi na 3-4 dni do Pragi. Czy to ma sens na tak krótki czas? A jak zorganizować wycieczkę: w jakim hotelu? co oglądać? gdzie zjeść? Wszystkie poprzednie wyjazdy były standardowe: biuro podróży-Turcja/Egipt-wszystko płatne :). Teraz trochę strasznie jest iść samemu :) Naprawdę byłbym wdzięczny za twoją radę!
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 26 odpowiedzi
Powiedz mi, jak najlepiej jechać do Czech przez TA lub niezależnie z Moskwy? (bez zakwaterowania w hotelu) samotna matka z małym dzieckiem. Podana kwota nie wystarcza na zaproszenie gościa.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
I czy można go zarezerwować z wyprzedzeniem, czy trzeba kupić na miejscu, co jeśli nie ma biletów?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Ze względów zdrowotnych każde leczenie jest dla mnie przeciwwskazane, chciałbym po prostu napić się wody i popływać w basenie.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi, czy ktoś wynajął mieszkanie, ile to kosztuje i w jakim miejscu (by być blisko źródeł) Jak najtaniej dostać się do KV ze Lwowa?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy od 26.12 do 08.01. relaks w KV (apartamenty) jakie zabiegi wellness można uzyskać wyłącznie w KV?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chciałbym odwiedzić Brno na 7-8 dni. Ile będzie kosztować taka wycieczka zarezerwowana za pośrednictwem Twojej firmy?
15 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Wyjeżdżam do Pragi pod koniec maja, nigdy nie byłam dzikusem.
15 lat wstecz  •  1 abonent 9 odpowiedzi
Do Czech pojechaliśmy na wycieczkę autokarową (Kijów-Kraków-Praga). Podobało mi się wszystko, ale szkoda tracić czas na przeprowadzkę. Powiedz mi, jak tanio podróżować do Pragi. Dzięki!
15 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Cześć wszystkim!!! Kto odpoczywał w Pradze podczas indywidualnej wycieczki? Podziel się wrażeniami. Z góry dziękuję.
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już