Pytania o CyprKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Cypr
CyprPatos
Witam, doradzę, chcemy polecieć z żoną na Cypr we własnym zakresie, tani deszcz, wynajem samochodów, nocleg w Pafos, a także pojeździć wzdłuż wybrzeża i zjeść w restauracjach. Szacowany na 900 €. Albo nie oszukuj głowy i zamów Turcję lub Egipt od touroperatora na 7 dni. AI również 900 €? Wylot 17 maja, tanim kosztem do Pafos. Nigdy nie byłem na Cyprze. Przyjaciele doradzają Grecji, Włochom lub Turcji.
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry czopiarki! Powiedz mi, bardzo interesuje mnie Cypr, tak się złożyło, że nigdy tam nie byłem, a teraz nadszedł moment, w którym zdałem sobie sprawę, że chcę tam pojechać! Niewiele wiem o Cyprze, drodzy fortunowie, którą część regionu wyspy polecilibyście?? Interesują mnie: spokojne, nie imprezowe wakacje, ale jestem młoda, ale jako emeryt lubię wypoczywać_) Jakie hotele polecilibyście z budżetem do 1500 euro dla dwojga na 7-10 dni. A jednak, kto ci powie, czy warto samemu pojechać na Cypr, na przykład kupić bilety Visa yer z Kijowa i zarezerwować dom na airbnb? Co się stanie z pieniędzmi, jak najlepiej to zrobić ?? Z góry dziękuję za radę. PS Planuję wyjechać w drugiej połowie września.
6 lat wstecz  •  12 subskrybenci 15 odpowiedzi
możesz odpocząć z parasolami i ręcznikami
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Cześć! Znajdujemy się w Stambule. Jest możliwość wyjazdu na Cypr na 2-3 dni, ale nie wiemy czy musimy otworzyć wizę? Bo prowiza jest przeznaczona na wyjazd z Ukrainy.
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 19 odpowiedzi
Lecę z Moskwy do Larnaki na prowiant, lot przesiadkowy w Belgradzie, lot obsługiwany jest przez jedną linię lotniczą, wystawiony na jeden bilet. Czy podczas lotu z Belgradu będą jakieś problemy, ponieważ czy mam wizę?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Tak jak rozumiem. czy trzeba najpierw udać się z lotniska na nabrzeże w Larnace, a potem poszukać autobusu do Ayia Napa? nie znalazłem bezpośrednich lotów
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Myślisz, że to lepsze? Wybierz drogi hotel lub zaoszczędź na noclegu w 2-3* apartamentach. Podróżuję z dwójką dzieci w wieku 5 i 6 lat.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
standard pokoju zameldowanie 10 maja 2009
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już