Pytania o CyprInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Cypr
3-dniowa wycieczka na jachcie w okolicy ok. godz. Cypr.
3 roku wstecz  •  10 subskrybenci 21 odpowiedź
Zarezerwowaliśmy samochód z wyprzedzeniem przez „Alamo” na Cyprze, ale firma nie dostarczyła nam zamówionego auta. Zaoferowali samochód tej samej klasy, który miał tarczę lewego przedniego koła zdeformowaną od uderzenia. Nie chcieli dać nam kolejnego samochodu. Pytanie jak zwrócić zaliczkę na samochód?
3 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
5 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Poszukuję działek do wynajęcia na wybrzeżu pod organizację rodzinnych ośrodków rekreacyjno-rozrywkowych.
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Która karta Privatbank (karta Visa lub Master) jest bardziej odpowiednia do płacenia w sklepie za granicą? Czy jest jakaś różnica? Jeśli tak, to co?
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 20 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Powiedz mi proszę, czy jest sens kupować wycieczkę w maju 1 października 2017. Znajomy powiedział, że teraz ceny są sezonowe, że są wyższe niż we wrześniu. Planujemy lot 10.01.2017 na 10 dni (4 osoby dorosłe i 2 dzieci) na Cypr w Ayia Napa. Znajomy powiedział, że jest za wcześnie na wycieczkę, że ceny są teraz za wysokie. A że na początku - w połowie września ceny spadną. Zadałem pytanie agentowi w biurze podróży online. Napisałem, że lepiej wziąć teraz. Że może nie być miejsc. Jaki jest najlepszy sposób na uniknięcie przepłacania. Z góry dziękuję.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Polecam dobre miejsca na Cyprze. Hotele z wyżywieniem .żeby morze i plaże i dobre jedzenie i nie drogie
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Przepraszam, tutaj zadam pytanie, bo pytanie okazało się nieoczekiwane i bardzo pilne... gdzie mogę zamieścić ogłoszenie o pilnej sprzedaży bonów? Pilnie sprzedam bilet na Cypr na 15.05-29.05. Protaras, hotel-apartamenty Elamaris (Crown Resort Elamaris). 2 studia z kuchnią. Podwójne posiłki. Lot regularnym lotem Aeroflotu. Transfer, rozszerzone ubezpieczenie medyczne. 4 osoby dorosłe + 1 dziecko do 2 lat. Istnieje możliwość sprzedaży pokoi osobno. Cena 80t.r. dla wszystkich. Aż do czwartkowego wieczoru, żeby mieć czas na zagospodarowanie. 8926 589 9352 Julia.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
CyprPatos
Na prezentacji dostałem bilet dla dwojga na Cypr, czy warto jechać lub kupić bilet last minute taniej?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już