Recenzje i historie o hotelach Limassol

Historie turystyczne o Limassol dodaj historię
Bez czyszczenia
Hotel jest doskonał y. Sprzą tanie w pokojach jest haniebne. Wyrzucane są tylko ś mieci. Podł ogi myto raz na 10 dni. Rę czniki był y zmieniane co trzy dni, ale poś ciel nigdy!
 •  2 roku wstecz
Dobra lokalizacja, duże pokoje i dobre wi-fi?
Zameldowanie był o szybkie, ponieważ przyjechaliś my po 16, klucz był już gotowy. Numer: Pokó j poszedł z widokiem na morze (pł atny bez opł aty), wystarczają co przestronny, trochę brakował o mebli na ubrania (tylko szafa przy wejś ...
 •  2 roku wstecz
Najlepszy hotel na Cyprze!
To był prawdopodobnie najlepszy hotel, w jakim kiedykolwiek przebywał em za granicą . Bardzo mi się tu podobał o. Duż y, pię kny, zadbany teren.
 •  2 roku wstecz
Recenzja plaży Atlantica Miramare?
Szukał em hotelu z All inclusive i był to jeden z niewielu hoteli, wię c go wybrał em. Przybył i zameldował się wcześ niej niż oczekiwano.
 •  4 roku wstecz
Recenzja Crowne Plaza Limassol
To jeden z najstarszych hoteli, moż na ż yć , ale nie był o luksusu, wszystko jest stare i zniszczone. Wybrał em ten hotel na podstawie recenzji, to normalne, ż e w nim mieszkasz, jeś li nie szukasz luksusu, był em sam, w zasadzie nie potrzebował em tam ...
 •  4 roku wstecz
Doskonały hotel w swojej kategorii.
Przyjazny personel, pozytywna praca. Hotel jest ś wież o wyremontowany, nie ma awarii elektrycznych, sygnał WiFi jest stał y, codzienne sprzą tanie wysokiej jakoś ci bez kibicowania.
 •  4 roku wstecz
Dobry hotel?
Hotel jest doskonał y, morze jest 2 kroki od hotelu. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Wifi dział a dobrze. Pokoje są czyste i ś wież o wyremontowane.
 •  4 roku wstecz
Warte twoich pieniędzy
Urlop rodzinny, 3 osoby - 2 osoby dorosł e i dziecko 7 lat. Wybraliś my ten hotel, ponieważ kluczowym ż yczeniem dla nas był a lokalizacja hotelu w odległ oś ci spaceru od morza.
 •  4 roku wstecz
Całe jedzenie jest zepsute przez ich szefa kuchni?
Zacznijmy od pozytywó w o hotelu. 1) Dla 3 osó b 10 dni za 100 tr. 2) Normalny pokó j bez grzyba za pienią dze. 3) Basen z leż akami dla goś ci hotelowych bezpł atnie.
 •  4 roku wstecz
Hotel zdecydowanie nie jest zalecany. Zrujnujesz tam wakacje.
Witam. Piszę recenzję o tym hotelu, ponieważ uważ am, ż e moż e się komuś przydać . Analizują c odpoczynek w tym hotelu, przede wszystkim chcę zauważ yć , ż e tutaj (w hotelu) jest on kontrolowany, po prostu każ dy ruch wszys...
 •  4 roku wstecz
Pokaż więcej »


Więcej o Limassol