Pytania o CyprWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Cypr
Witam Zameldujemy się w tym hotelu 12.10.18 z małym dzieckiem. Czy możesz mi powiedzieć, czy w pokojach jest łóżeczko dziecięce, czajnik i lodówka? Czy to jest dodatkowe. opłata?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Co musisz zabrać ze sobą i co Twój hotel zapewni za darmo? -żelazko -suszarka do włosów -ręczniki -naczynia -pościel czy to wszystko jest w twoim hotelu, czy musimy ją zabrać ze sobą?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dobry dzień! Pomóż rodzicom wybrać hotel na Cyprze (Larnaka, Protaras) spokojny, przytulny, blisko morza. Budżet 800 euro. Możesz mieć dobre 3 *, nie są wybrednymi turystami))
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Chłopaki, powiedzcie mi, proszę, w którym hotelu na Cyprze lepiej odpocząć z rocznym dzieckiem? Do jakości urozmaiconego jedzenia „wszystko” i czystej pięknej plaży. I oczywiście nie za szalone pieniądze)))
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 18 odpowiedzi
Dzień dobry! Czy możesz mi powiedzieć, czy w pokojach jest suszarka do włosów? Jest on dostępny bezpłatnie lub za dodatkową opłatą. opłata?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Na Cypr jedziemy do Protaras z małym dzieckiem. Masz szczegóły dotyczące apartamentów? Z góry dzięki za odpowiedź
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry, powiedz mi, kiedy jest najwygodniej wybrać się na Cypr z 1,5-letnim dzieckiem, abyśmy mogli pluskać się w wodzie i biegać w słońcu. Punkt orientacyjny od maja do września, a z lotniska do przejazdu max 1,5 godziny
6 lat wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
Idę odpocząć z dzieckiem. A ja chciałbym wiedzieć, ile pieniędzy zabrać ze sobą? Jakie wycieczki i miejsca można zwiedzać? Z góry dziękuję))
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, jak możesz zabrać ze sobą składany parasol plażowy do samolotu. Coś nie jest jasne na stronie linii lotniczej, na przykład jest bagaż podstawowy, bagaż podręczny i parasol. Jak to jest brane pod uwagę, za dodatkową opłatą?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam wszystkich, chcę polecieć z dzieckiem na Cypr. Powiedz mi, kiedy lepiej się nie rozgrzać.
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Багаж весом 30 кг я могу разбить вес на одного человека чемодан+сумка в багажный отсек,не считая ручной клади
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Cześć! Pomóż proszę wybrać.Jedziemy z dzieckiem 8 lat. Budżet do 90 tr z jedzeniem HB, animacją. PLAŻA MARLITA 4*, POLIKARPIA 4*, JACARANDA 3*. Do morza nie dalej niż 400 m, blisko sklepy
7 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Polecam hotel na Cyprze: Ai-Anapa lub Protaras.4*, ale przyzwoity. Chcę pojechać w połowie maja.
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, gdzie jest dobra piaszczysta plaża w Protaras, wejście do morza dla dzieci. Hotele, żeby dzieci się nie nudziły; czy jedzenie jest dobre?
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 27 odpowiedzi
Chciałbym komfortowy i przyzwoity hotel niedaleko morza, all inclusive, basen, bar uliczny Czy mogę coś znaleźć? Preferowane kraje: Cypr, Egipt, Tunezja, ale rozważ inne
8 lat wstecz  •  13 subskrybenci 23 odpowiedź
Powiedz mi proszę, który hotel lepiej wybrać. Podróżujemy z prawie 2 letnim dzieckiem i babcią. Garnitury hotelowe St George Gardens czy hotelowe spa i ośrodki golfowe w St George? Dzięki
8 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Na Cypr lecimy pierwszy raz, interesują nas hotele w miastach, nie dalej niż 2 linie, opcja budżetowa, ale przyzwoita. Czy to prawda, że ​​przy kolacjach we wszystkich hotelach na Cyprze płaci się napoje, w tym wodę?
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już