Pytania o MeksykWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Meksyk
Co lepiej wybrać na śniadanie, obiad, kolację? Właśnie jedziemy na wspólną wycieczkę i nosimy walizki sukienek i spodni po całym Meksyku - nie chcemy! Z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Muszę jak najszybciej skontaktować się z tym hotelem przez Internet. Musisz wysłać wiadomość do kierownika tego hotelu. Pomóż mi znaleźć jego adres e-mail.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pomóżcie mi wybrać hotel młodzieżowy, odrzućcie nazwy hoteli, abyście spacerowali do klubów nocnych, z piękną plażą i infrastrukturą w hotelu. Każda gwiazda .. Dziękuję wszystkim)))
10 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Wybieram między hotelami RIU w Meksyku (Riviera Maya), ale nie mogę znaleźć różnicy między Hotelem Riu Playacar, Hotelem Riu Yucatan, Hotelem Riu Palace Mexico. Powiedz mi proszę, którą wybrać, interesuje mnie linia 1, super plaża i morze bez fal z dobrym piaszczystym wejściem. Zostaw swój numer telefonu, abym mógł się z Tobą później skontaktować. Z poważaniem Irina
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jeśli wybierzesz z tych hoteli, który jest lepszy, plusy i minusy, stosunek jakości do ceny, może ktoś był i może porównać Catalonia Riviera Maya 4*, Iberostar Paraiso Lindo 5*, Gran Bahia Principe Coba 5*
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć, W sierpniu planujemy odwiedzić Meksyk, region Riviera Maya. Zdecydowaliśmy się na kompleks hotelowy Iberostar, ale nie możemy się zdecydować, który hotel wybrać Lindo, Maya, Beach czy Del Mar???)) Powiedz mi proszę! Może ktoś ma dokładne informacje o tym, jak bardzo się różnią!Opinie wydają się pozytywne, ale jest różnica w cenie))
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Przyzwyczaiłem się w życiu pić dużo kawy, więc zastanawiam się, czy powinienem wziąć termos?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czytałam o tym hotelu, no cóż, bardzo duży teren. Kto odpoczywał, powiedz mi, czy są budynki, które są bardzo daleko od plaży. LUB wszystkie w mniej więcej tej samej odległości. Nadal nie mogę znaleźć pokoju. Czy są pokoje dla nowożeńców? A może wszystkie pokoje są tak przyzwoite, że nie warto przepłacać za „apartament”? Czy jest tam jakiś program dla miesiąca miodowego? Jeśli chodzi o wycieczki, gdzie można kupić, jeśli nie u organizatora spotkań. I czy są rosyjskojęzyczni przewodnicy, pracownicy hotelu.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chciałbym piaszczystą plażę i zieleń. Rozważaliśmy Catalonia Riviera Maya, ale jest tam kiepska plaża, wejście do morza jest kamieniste.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim!! Ludzie, powiedzcie: wakacje w tym roku - dwa tygodnie na początku września. Co polecasz: wycieczkę plus wakacje na plaży lub plażę z wycieczką? Czytam o hotelach - kręci mi się w głowie. Chciałabym, żeby było przyzwoicie (bez popisów, a okazuje się, że tak drogo) i nie drogo. Rozumiem, że pytanie może wydać się komuś głupie, cóż, przepraszam mua.. Odnośnie lokalizacji hotelu - w mieście, a nie w mieście, w jakim kurorcie.. Jednym słowem się pomyliłem! Opinii jest wiele, żaden z moich znajomych nie był w Meksyku (byli na Kubie, Argentynie, nawet na Jamajce) - nikt nie może doradzić. dzięki za odpowiedzi (z góry)
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Najlepiej hotel z miniklubem
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chcę hotel, w którym będzie fajnie, w okolicy dyskotek i klubów
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Co znajduje się na plaży hotelu ręczniki, leżaki?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Zebraliśmy się z synem 7 lat na nowy rok w Meksyku. Czy dziecku trudno latać i klimatyzować? Jeśli ktoś miał podobne wyjazdy, podziel się. Może lepiej nie zabierać syna?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi proszę, w której zatoce lub w jakim hotelu na Riviera Maya jest dobre, głębokie morze (aby można było płynąć 500m powyżej pasa!), bez glonów i ogólnie wygodnie się pływa
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Witam, proszę powiedz mi, że Grant Oasis Viva ma balkon
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już