Pytania o WęgryWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Węgry
1 rok wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Przylot do Budapesztu około 2 w nocy 10.02. Jak rozumiem, nie zostaną rozliczone, jeśli rezerwacja jest na noc od 10 do 11? Trzeba wziąć od razu na 2 noce od 9 do 11. A potem nie będzie problemów z zameldowaniem się o 2 w nocy? Dzięki.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Hotel został już zarezerwowany. Poprosiłem o pokój z balkonem. Jedziemy na leczenie przez 10 dni w tym hotelu.
6 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
9 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
co wypełnić?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Меня интересует отель в Балатонфюред,который специализируется на лечении сахарного диабета.Либо альтернативу..Прошу перезвонить по телефону 8(929)6237720 Лена
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
hotel zostanie wybrany wkrótce. Który wybrać z Erzsebet. Benczur. Medosz. Ogród Lwów? Chcemy czyste, normalne śniadania, w centrum, żeby było dużo w pobliżu, ale na piechotę
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Czy powinienem zabrać suszarkę do włosów, czy jest w pokoju?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Odpocznę na Heviz w listopadzie. Chcę wiedzieć, czy można kupić zabiegi kosmetyczne, zabiegi spa? A gdzie są tańsze i lepsze?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
cena kąpieli termalnych
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedz mi proszę, nie widziałem takich informacji: czy trzeba wziąć ze sobą kapcie do wanien jaskiniowych, czy dadzą wam jakieś jednorazowe? za kilka dni jedziemy na wycieczkę po Budapeszcie i odwiedzimy łaźnie jaskiniowe
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Witam wszystkich, którzy byli na Węgrzech, polecam hotel 3* w centrum Budapesztu, obok miejsca spotkań turystów na wycieczkach. Z poważaniem Ludmiła
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Na Węgry jedziemy w listopadzie na 5 dni. musisz wybrać hotel.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Które hotele w Heviz są odpowiednie? Czy można dostać się do basenu, innych zabiegów wodnych? Paweł
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, jak możesz dostać się do miasta Bukfurdo, czy są wycieczki do tego miasta i jesteś bardzo zainteresowany hotelami i cenami tam. dzięki
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcę odpocząć nad Balatonem
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jakie są najlepsze hotele w Budapeszcie? a my chcemy zostać na wiele dni. co polecacie? 2* czy 3* w centrum były?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jak ubiegać się o wizę dla małżeństwa z Ałmaty (Kazachstan)? Koszt życia z leczeniem?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dziecko ma lamblię.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Na Węgry jedziemy na początku kwietnia. Powiedz mi, który hotel (3-4 gwiazdki) wybrać. Co zobaczyć w samym Budapeszcie. Na które wycieczki warto się wybrać, a na które nie. Sprawdź także centra handlowe. Z góry dziękuję
15 lat wstecz  •  3 abonent 10 odpowiedzi
Dzień dobry! Proszę! Proszę powiedzieć, gdzie są najlepsze wakacje z dziećmi w wieku 5 i 1 roku w Budapeszcie? Stawki? Urodziłem się w Budapeszcie i chciałbym z dziećmi odwiedzić to piękne miasto. Dzięki! Elena...
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Najlepiej bliżej centrum, bo będziemy mieli z nami dziecko
16 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już