Pytania o ChinyKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chiny
Dzięki za wszelkie informacje. Lećmy po raz pierwszy 7.11. Pogoda, wycieczki, jedzenie, połączenie z internetem, a może zabierzcie ciepłe ubrania na wieczór?
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Lećmy 7.11, będę wdzięczny za wszelkie informacje: co z jedzeniem, pogodą (czy trzeba wziąć ciepłe ubrania na wieczór), wycieczki, czy kupić siódemkę. Dziękuję Ci
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry, pojawiło się pytanie, moje biuro podróży odrzuca oferty na Hainanyan, tak, gorąco, wyjazd za 1-2 dni, ale cena jest krępująca - na 8 nocy, cztery ze śniadaniem, za jedną przy jednej rozliczeniu 12400 hrywien (ok. 460 dol.) z wyjazdem z Boryspola, zapytał "jest to z lotem?", mówi "tak", ale są wątpliwości, kto jest w temacie, czy są takie realne ceny? A może jest to rozwód czystej wody?Wyciągam wniosek na podstawie cen sezonu regularnego z UIA, tam gospodarka do Pekinu i tańce wsteczne około 650 dolców.
5 lat wstecz  •  12 subskrybenci 26 odpowiedzi
Cukrzyca osteochandros asma itp.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
ChinyMakau
Proszę powiedzieć, czy jest sens wcześniej kupować bilety z międzynarodowego lotniska w Hongkongu do Makau przez Internet. Czy można je bezpiecznie kupić na miejscu?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Kto wie, jak możesz iść do Beidaihe jako dzikus? Moja siostra i dzieci i ja chcemy jechać w sierpniu pociągiem przez Irkuck, mieszkamy w Lensku. Faktem jest, że nigdy nigdzie nie byliśmy, tj. brak doświadczenia w tej sprawie. Rozmawiałem z biurami podróży, ale tam jest drogo, powiedziano mi, że dla dzikusa jest taniej.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Małe mieszkanie lub apartamenty (1-3 pokoje) w pobliżu plaży od 25.06.12 do 20.07.12 Czy ktoś wie gdzie szukać?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jak samemu wynająć zatokę
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Opowiedz mi dobrą i niedrogą klinikę stomatologii estetycznej w Szanghaju!
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jedziemy dwie rodziny dzieci 9 lat. lot do Sanyi. chciałem odpocząć nie drogo, ale wygodnie. jak najlepiej poruszać się po wyspie, gdzie bardziej opłaca się mieszkać w mieszkaniu lub hotelu. jakie jedzenie nie powinno być spożywane. co widać z wycieczek. jaki rodzaj rozrywki dla dzieci, czy są tam zakupy. budżet jest ograniczony.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę iść z córką na dzikusy, nauczyć się chińskiej akupresury.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jak dobrze i niedrogo odpocząć w Shenzhen z dzieckiem w wieku 13 lat, a gdzie jest lepiej?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
wyjazd do Chin chcemy zorganizować na własną rękę (bo mamy już doświadczenie w ZEA), ale nie znam rosyjskojęzycznych hoteli w Hainan, podam dane kontaktowe do hoteli, z wdzięczności zasugeruję doskonała willa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich z naszym rosyjskim personelem
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dla mnie najważniejsza jest egzotyka, chcę wiedzieć, czy warto odwiedzić Sanyę?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już