Pytania o FinlandiaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Finlandia
chce iść
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
nie wiem co wziąć
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Z przyjemnością zarezerwowaliśmy domek 2 km od Levi na 2 tygodnie, wliczając Nowy Rok 2014. Lecimy z przesiadką na nocleg w Helsinkach. Przylatujemy późnym wieczorem, wylatujemy wcześnie rano, prosimy o poinformowanie hotelu na jedną noc tam i drugą z powrotem w pobliżu lotniska? Abyś mógł dostać się na własną rękę, maksymalnie - taksówkę. Doradzić, co zobaczyć, mieszkając 2 tygodnie w Levi? Gdzie wygodnie jest dostać się z Levi? Czy można wypożyczyć samochód gdzieś na miejscu? jesteśmy z dziećmi - 16 lat i 5 lat. Bardzo interesują miejsca nieturystyczne. mile widziane porady! Dzięki!
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz polecić domek z kominkiem lub hotele, które mają kominek w pokoju? Po raz pierwszy spotkaliśmy się w Finlandii na nowy rok. Oferty agentów jakoś nie zachęcają.. Główne warunki wypoczynku to być bliżej rezydencji Świętego Mikołaja (dlatego wybraliśmy Rovaniemi), a ja naprawdę chce mi się kominek... No dobra sylwestrowa kolacja (reszta nie jest ważny))
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
wybieram się na rejs promem
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Naprawdę potrzebuję porady!!! w którym hotelu lub domku można zatrzymać się na Sylwestra, aby poczuć całą bajkę tego święta. Chcę komfortu, ciepła i romansu :) z góry dziękuję za radę)
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
planujemy podróż autobusem z Petersburga.Dziękujemy.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
powiedz mi ile będzie kosztował wspólny wyjazd do Turku w dniach 10-13 czerwca (hotel 3*-4*), wyżywienie śniadanie-obiad
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy z małym dzieckiem do Helsinek i Sztokholmu. Gdzie wygodniej się zatrzymać, żeby było tanio, wygodnie i blisko dworca autobusowego?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę o pomoc w wyborze hotelu z aquaparkiem nie dalej niż 200 km od granicy z Petersburgiem i niedaleko (nie dalej niż 50 km) od jakiegoś miasta (może małego) na zakupy. Z wyjątkiem Imatran Kulpyulya. Z góry bardzo dziękuję!!!!!
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chcemy jechać z rodziną do Finlandii na Nowy Rok, chcemy zobaczyć Świętego Mikołaja i pojeździć na nartach. Dziecko ma 5 lat. Nie mogę się zdecydować na ośrodek. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jaki jest obszar Scandic Luosto?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
bóg nowii
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Na zimę chcę zabrać moje dziecko do Finlandii na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Kiedy najlepiej jechać i gdzie dokładnie? Dziecko ma 5 lat. Nie lubimy sportów zimowych. Jaki jest najlepszy touroperator w Finlandii?
15 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Chcemy jechać do Finlandii na Nowy Rok.Pożądane jest, aby był domek dla 4 lub 6 osób, z sauną, kominkiem.W pobliżu stoków narciarskich i rozrywki
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 2 odpowiedź
Zainteresowany pobytem w hotelu lub pensjonacie, ile będzie kosztować 1 tydzień wakacji?
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już