Pytania o KrymKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Krym
Powiedz mi, jaka jest temperatura wody w morzu w Koktebel Nagła potrzeba
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
kto chce jutro iść ze mną nad morze do strażników
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
2 osoby dorosłe, śniadanie tylko z wyżywieniem, na 10 dni, od 27.08.2012 do 09.10.2012, czy jest miejsce na samochód?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Interesują mnie południowe wybrzeże od Balaklava do Jałty, od 50 do 150 hrywien dziennie.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
4 osoby dorosłe i 4 dzieci w wieku 3, 9,16 i 9 lat. Dwa samochody. Możliwe opcje zakwaterowania to 2 trzyosobowe i 1 podwójne lub 4 podwójne. Pokoje są klimatyzowane i wszystkie posiadają jeden prysznic i toaletę. Możliwość gotowania, lodówka. od 4-5 sierpnia do 18-19 sierpnia. Napisz do [email protected] Elena.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Gdzie jest lepiej? Jaka jest pogoda na początku września i jakie są ceny mieszkań? Gdzie radzę się zatrzymać, interesują mnie prywatne hotele. A kto odpoczywał, gdzie dzielił się wrażeniami?)))
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Gdzie jest najlepsze miejsce na nocleg z namiotem. A ile kosztuje nocleg (za osobę, za samochód i za namiot)
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy odpocząć w samochodzie campingowym z naszymi namiotami. Jeśli ktoś wie - napisz Gdzie dokładnie możesz się zatrzymać i cenę noclegu (za osobę, za namiot i za samochód). Dzięki!
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś może mi powiedzieć, nigdy nie byłem na Krymie. W tym roku, w sierpniu, wyjeżdżają tata i siostra (18 lat). Chcą być dzikusami, może ktoś powie ci, gdzie możesz się zatrzymać i poprowadzi cię po miastach. Dziękuję bardzo!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry. Za cztery. 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 8 i 3 lat. Chcemy poznać koszt pokoju i zarezerwować. Dzięki [email protected]
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Będę na Krymie od 15 do 21 kwietnia - przyjeżdżam i wyjeżdżam z Symferopola. Powiedz mi, gdzie najlepiej się zatrzymać. Wymagania: nad brzegiem morza w zacisznym miejscu (pokój/domek może być najprostszy - łóżko, ciepła woda, cisza) z dobrą przyrodą i widokami. W pobliżu lub w zasięgu taksówki/autobusu znajduje się cerkiew z nabożeństwem. Pożądana (ale niewymagana) infrastruktura podstawowa: gastronomia, transport, możliwość wyjazdu na wycieczkę/przyrodę, spacer/wycieczkę rowerową w góry itp. 1 osoba. Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Proszę odpowiedzieć, ile kosztuje pokój dla 2 osób dorosłych za noc w maju 2012 roku. Chcieliśmy odpocząć w Gurzuf, ale poczytaj opinie, teren bardzo górzysty, a jest nas po 50. Opinie o Ałuszcie są bardziej pozytywne. Czy to prawda i oczywiście cena jest interesująca. Z góry dzięki za odpowiedź. Tatiana.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy w N. Sveta są przechowalnie bagażu, a przynajmniej w Sudaku…
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
cena pokoju 2-osobowego od 21.08.11 do 03.09 11
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Czy w Semidvore są do wynajęcia jednopokojowe mieszkania? i jaki jest ich koszt?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę nam opowiedzieć jak to jest... ceny mieszkań, czy to możliwe bez udogodnień, takich jak morze?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
KrymGurzuf
Witam! Proszę powiedz mi, jak dostać się do Twojego Chwalebnego Miasta z Rosji (Krasnodar) i gdzie jest najbliższa stacja?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
KrymSaki
Planujemy wakacje w lipcu
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcę przyjechać do Ciebie na odpoczynek 18 sierpnia na 10 dni, jak mogę zarezerwować miejsce. Jesteśmy w 2 osoby i ile by to kosztowało bez posiłków? Dzięki
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dla 2 osób Od 23.07 na 10 dni, kuchnia do gotowania, jak zarezerwować.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już