Pytania o FrancjaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Francja
Kupiliśmy bilety do Paryża na tydzień w marcu, skuszeni ceną, ale nie chcę ciągle kręcić się po Paryżu, skoro już tam byłem. Na mapie w okolicach Reims, Amiens, Rouen może doświadczeni ludzie doradzą coś sensowniejszego na 3 dni.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jak dojechać, ceny biletów. Gdzie najlepiej się zatrzymać. Ważna jest praktyczna strona zagadnienia. Opis emocjonalny nie jest ważny, już zrozumiałem, że tam jest dobrze i każdy ma swoje wrażenia.
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto może udostępnić szczegółową trasę podróży do Prowansji, abym mógł obliczyć czas i pieniądze, poprawnie zarezerwować hotele i kupić tani bilet z Kijowa. Dzięki
6 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Odpowiedz proszę tych, którzy samodzielnie jeździli po Europie swoim samochodem: czy zarezerwowaliście wcześniej podmiejskie motele lub pola namiotowe, czy też zatrzymaliście się na noc - skąd wziąć i ile kosztuje tam pokój? W dużych miastach hotele kosztują 60-90 euro dziennie, dlatego chcę przynajmniej na tym zaoszczędzić. Chętnie udzielę wszelkich rad
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Lecę z Kijowa. Na które lotnisko lepiej lecieć, gdzie lepiej zamieszkać, aby samemu podróżować po mieście, jakie miejsca i wycieczki lepiej odwiedzić??? Dzięki
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wraz z mężem chcemy zorganizować nasz pobyt we Francji we własnym zakresie, bez udziału biur podróży. Czekam na podpowiedzi w postaci przydługich odpowiedzi..
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 14 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już