Pytania o JordaniaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Jordania
Strona internetowa hotelu mówi, że Family Superior to 1 king size i 2 łóżeczka. Czy są dodatkowe?
6 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chcę uzdrowić moją matkę. Ma 76 lat. Jak mogę zamówić dla niej wózek inwalidzki na lotnisku?
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
ludzie proszę powiedz mi, jak dostać się do Jordanii. Faktem jest, że pochodzę z Uzbekistanu i mamy problem z uzyskaniem wizy do Izraela. a leczenie w Izraelu nie jest tanie. A w sąsiedniej Jordanii jest dużo taniej (znów według plotek). Naprawdę muszę dostać się do Morza Martwego. ponieważ istnieje najwyższy odsetek leczenia chorób skóry (łuszczycy). czy można podróżować samodzielnie, tj. unikać wszystkich organizatorów wycieczek i innych. idź sam, wynajmij hostel i powoli. angażować się w samoleczenie. Czekamy na twoją radę - dzięki! mój e-mail: [email protected]
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy hotel i meble są nowe, a może odnowione? Czy on nie jest odrapany? Wygodny? Jak tam baseny? Twoja opinia o hotelu jest interesująca dla wszystkich. Z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę, kto odpoczywał w Jordanii, w Akabie, który hotel wybrać, żeby nie był bardzo drogi, a jednocześnie godny? Pretensjonalne 5* znikają, "treshki" są za proste, nie wiem co wybrać... A przecież gdzie ktoś jadł w mieście, gdzie jest pyszne, jakie są ceny? Czy nie jest gorąco na wycieczkach w kwietniu-maju, które warto odwiedzić i jakie są ceny? Gdzie kupiłeś pamiątki?
10 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Dla dwóch energicznych młodych dziewczyn
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Witam, dzień dobry wszystkim :) Powiedz mi, Proszę\. dobry hotel - 4 *. Może można odpocząć w 3* (nagle są takie opcje?), Jeszcze kilka pytań: jaki rodzaj wakacji w Jordanii lepiej wybrać - wycieczka, a potem plaża lub plaża z okresowymi wycieczkami? Mam urlop w tym roku - 2 tygodnie na początku września. Tor. Q: Właściwie to chciałem pojechać do Izraela. ale kolega tam mieszkający nie doradza (ze względu na obecną sytuację na granicy z Synajem). Czytałem recenzje rok i 2 lata temu, nic takiego nie było, wiele osób doradzało mi, abym tam pojechał, ale potem - to nie jest teraz.. I w ogóle ogólne wrażenia na temat Jordanii i hoteli (natknęłam się na jedną recenzję pewnej pani, która
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 30 odpowiedzi
Posiadam prawo własności w nowym hotelu nad Morzem Martwym w Jordanii Al-Buhaira bez wymiany koniec marca.Jeżdżę co roku,składka członkowska,przeniesienie tygodnia na inny czas 50 euro.Sprzedam taniej niż właściciele.9500 dolarów .
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Nad Morzem Martwym w Jordanii powstał nowy hotel i resort Lagoon, działający w systemie timeshare, jak mogę znaleźć na niego nabywców?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jaka jest pogoda w tej części Jordanii w sylwestra?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jaki jest koszt zabiegów (masaż, body wrap itp.)
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
To mój pierwszy raz w Akabie. Proszę doradzić: jaka jest pogoda w lutym? Czy potrzebuję specjalnych butów do pływania? Co jest lepsze: zamówić obiad i kolację w hotelu czy w restauracjach w mieście? Dużo pytań...Będę zadowolony z odpowiedzi lub linków....
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jaka jest infrastruktura, rozrywka na terenie, jedzenie (jedziemy do barta HB), jaka jest pogoda na początku. Grudzień? Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy dwie kobiety z małym dzieckiem powinny pojechać do Jordanii? Czy mogą pojawić się trudności?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy nowy budynek hotelowy został oddany do użytku, czy plaża jest czysta, czy leczenie jest dobre.
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Oglądałem wycieczki do Morza Martwego. A tu różnica w cenach między sierpniem a październikiem 200-400 dolarów, w zależności od hotelu. Dlaczego? Jak tu zmieniają się ceny i dlaczego? Kiedy jest najdroższy okres, a kiedy najtańszy? A jednak czy są hotele nad Morzem Martwym z Izraela? Chcę tylko odwiedzić MM i odwiedzić święte miejsca. Gdzie jest lepiej?
15 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Mam chorobę - reumatoidalne zapalenie stawów i chcę przejść kurację nad Morzem Martwym, a na wszystkich stronach są hotele w Jordanii 4* i 5*. Czy naprawdę nie ma tanich hoteli bez dzwonków i gwizdków, ale zadbanych.
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już