Pytania o IndonezjaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Indonezja
kto odpoczywał w tym hotelu jaka usługa, plaża?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę odosobnionego miejsca, w którym na plaży jest niewiele osób, a nie bardzo starego hotelu. I można by było zorganizować niedrogą ceremonię ślubną /symboliczną/
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Na Bali chcemy pojechać w kwietniu na 10-14 dni, aby odpocząć z całą rodziną 3 dorosłych i małą 6 miesięczną. dziecko. Odpoczywaliśmy już w hotelu w Nusa Dua, a teraz chcemy wynająć willę na 2 tygodnie. Powiedz mi, kto to zrobił, od czego zacząć. Widok na ocean nie jest wymagany. Spokojna okolica. Dzięki
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
chcę iść
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Mówią, że są hotele, w których odpływy są mniej odczuwalne, PROSZĘ mi powiedzieć. Bardzo lubimy pływać. Jaki jest najlepszy sezon na wizytę na Bali? aby mniej padało. Dziękuję
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy wypocząć w tym hotelu z mężem i dzieckiem od 7 lat w mieszkaniu 1-pokojowym, w związku z tym pytanie brzmi: czy jest kanapa lub łóżko na którym może spać dziecko, czy trzeba zarezerwować oddzielne/dodatkowe łóżko, które będzie kosztować osobną kwotę?
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
wakacje w lutym na bali
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zastanawiam się nad wyjazdem do hotelu Novotel Nusa Dua Bali na Bali. Kupuję bilet w Continent Voronezh LLC. Podróżuję z dziećmi, więc chcę zrozumieć, jak obszar kurortu Nusa Dua jest odpowiedni dla rodzin z dzieckiem
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jakie są cechy wakacji na Bali w sierpniu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Co możesz na ten temat doradzić.
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
chcę odpocząć
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Na Bali jadę pierwszy raz. Powiedz mi, który obszar Bali lepiej wybrać.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
czy są tam tak zwane hotele rodzinne dla dzieci?
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Obywateli wczasowiczów prosimy o doradzenie, jak najlepiej zorganizować symboliczną ceremonię ślubną na Bali. Zainteresowany skromną ceremonią w stylu europejskim (plaża, łuk kwiatowy, fotograf). Ceny za ofertę hoteli są zbyt wysokie - około 800 USD to pakiet ekonomiczny. Czy ktoś ma jakieś sprawdzone opcje?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Który resort łączy w sobie świetną plażę oraz różnorodne kafejki i sklepy?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
jadę na Bali na wiosnę
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Proszę napisz kto odpoczywał na Bali. W pobliżu potrzebujemy zarówno życia nocnego, jak i nurkowania. Który hotel wybrać?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Ile pieniędzy wziąć we dwoje, żeby można było normalnie zjeść, i urządzić zakupy, salony spa itp.... w ogóle żeby wszystko wystarczyło) jedziemy na 2 tygodnie, Kuta.
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Zainteresowany Puru Mas Bautigue Beash & spa?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dbam o plażę. Czytałem w jednej recenzji, że są głazy, a gdy odpływa odpływ, po prostu nie można wejść do wody - wystają kamienie. Proszę o odpowiedź, czy to prawda? Uwielbiamy pływać w oceanie, a to jest dla nas ważne. Dzięki. Tatiana.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jemy dalej Bali, oferta hotelu swiss belhotel 4 , brak opinii, może ktoś wie o tym hotelu. i co jeszcze musisz zabrać ze sobą w tę podróż.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dobra pora dnia wszystkim! Zaproponuj dobre 4 na Bali. Do tej pory zdecydowaliśmy się na Melię Benoa. Jak tam hotel? Gdzie w pobliżu hotelu można zjeść pyszne jedzenie? Jak ogólnie są ceny? Z góry dziękuję!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi proszę! O jakiej porze roku najlepiej jechać na Bali (z dzieckiem, 7 lat), a także z wyborem hotelu !!!
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chłopaki powiedzcie mi dobry hotel na Bali.Jest wiele różnych opinii i recenzji, ale chcę, żeby przypływy były mniej odczuwalne!A gdzie są fale?Nie mam ochoty pływać w kałuży ( (((
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Osoby, które były na Bali w Nikko Bali Resort & Spa? Co możesz o tym powiedzieć i ogólnie o Bali, czy możesz dać jakieś zalecenia?! Z góry dziękuję
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Proszę nam powiedzieć.. Dlaczego hotel kategorii 3? dlaczego jest gorszy niż 4? Mówią, że w normach europejskich 3 równa się 4, prawda? Czy w ogóle warto do niego jechać?Jaka jest usługa? I wciąż nie mogę znaleźć ani jednej recenzji o tym hotelu turystów, którzy tam byli! Mam nadzieję na odpowiedź!
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Gdy pierwszy raz jedziemy na wyspę, interesuje nas wszystko, w tym ile kosztuje tam jedzenie, czy warto zamówić w hotelu, czy samemu w kawiarni. Ile pieniędzy zabrać ze sobą? biorąc pod uwagę wycieczki i różne rzeczy :-) z wyjątkiem drogich zakupów Który hotel wybrać? Ludzie pomagają, bo to marzenie, żeby tam pojechać. Od roku odkładam pieniądze i nie chcę tego zepsuć.
16 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już