Pytania o KubaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kuba
nazwa hotelu i firma turystyczna
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę doradzić jak się ubrać o tej porze roku?Jaka jest tam pogoda?Co zabrać ze sobą?Czy powinienem zabrać krem ​​/ krem ​​z filtrem?Co mogę tam kupić do domu?Będę wdzięczny za wszelkie porady i szczegółowy opis.za radę.Dziękuję wszystkim :)
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Wybór między tymi krajami, wakacje we wrześniu, w drugiej połowie... Na niektórych stronach piszą o porze deszczowej...
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry! Niedługo mamy ślub, a po nim chciałam wybrać się w podróż poślubną (symboliczna ceremonia). Budżet jest bardzo napięty, ale chciałem, żeby był piękny, przyjemny i miał dobre wspomnienia na całe życie.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
powiedz mi, proszę, jaki hotel możesz polecić w vorodero dobrą czwórkę, czystą, z ciepłą wodą i dobrą animacją i dyskoteką, dla rekreacji dla młodzieży e-mail [email protected]
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Planuję lecieć na Kubę w listopadzie. Proszę doradzić dobry hotel (stosunek ceny do jakości), jedzenie jest pożądane HB, plaża jest koniecznie piaszczysta. Czy w tej chwili są jakieś sztuczki z pogodą. Czy na Kubie jest dobry masaż? Czy jest wielu rosyjskojęzycznych turystów?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Podziel się wrażeniami
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Jeździć dzikusem lub zarezerwować hotel przez Internet?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Co zabrać ze sobą na prezentacje????? Jakie jest najlepsze połączenie komórkowe i czy w ogóle istnieje ???? Co warto odwiedzić z wycieczek .....
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Zamierzamy odpocząć na Kubie, ale nadal nie możemy się zdecydować na hotel.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
ważne jest dla nas, aby wiedzieć, gdzie znajduje się hotel, jak daleko z niego dojechać do miasta
13 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
pomóż mi wybrać hotel 4 *, aby był blisko miasta, w którym jest główny ruch?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
hotel 4 * najlepiej do 110 000 rubli; być blisko miasta nastawiony na młodzież
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Potrzebuję pomocy w wyborze wycieczki i porady. Jest nas 2, chcemy pojechać na Kubę. kwota, na którą liczymy 70/80 tysięcy rubli. generalnie chcielibyśmy zagrać wesele symboliczne. Ile to będzie kosztować? terminy: od 24 sierpnia do 03 września 2011
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedz mi kto się natknął, chcemy oficjalnie wziąć ślub na Kubie, nikt Ci nie powie jak to zrobić dobrze? Chcemy skorzystać z usług TezTour, teraz mają takie tematy na Kubie i Dominikanie. Ogólnie proszę o komentarz, kto i co myślisz?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, co najlepiej zabrać na Kubę jako pamiątki i prezenty z Rosji? Mówią, że mydło, pasta do zębów itp. Naprawdę?
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Chłopaki wyczytali, że napięcie wynosi 110, czy trzeba wziąć przetwornicę? telefony, aparaty będą ładowane? A czy wziąłeś coś z komarów? Ato w agencji podpisało coś na temat malarii, kazali brać pshikalki, czy w ogóle są tam komary?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
stan pokoi hotelowych
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy działa tam internet???? Czy bezpiecznie jest dostać się do miasta? Co oglądać?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
W kwietniu odpoczniemy na Kubie, powiedz mi dobry hotel na wakacje z 5-letnim dzieckiem. Chcieli pojechać do Melia Americas, ale mówią, że nie mogą tam jechać z dziećmi.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Biuro podróży nie otrzymało sensownych informacji. Czy możesz nam powiedzieć coś jeszcze o Kubie. Idę tam po raz pierwszy. Nagle, jakie niuanse należy wziąć pod uwagę.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Marzę o odwiedzeniu Kuby
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Co polecacie: Sandały Royal Hicacos, Melia Las Americas, Paradisus Princesa del Mar, Iberostar Varadero?
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
1. Jaki jest klimat w okresie kwiecień-maj, 2. koszt jednego dnia w hotelu? 3. Jakie są wycieczki dla dzieci?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Odpocznę na Kubie, kto doradzi jak tam jest.
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
olga_n_fisun, witaj! Jestem wdzięczny, że odpowiedziałeś mi o wycieczce do Varadero. Doskonała cena. Powiedz mi proszę, gdzie i jak znaleźć podobną wycieczkę w Internecie lub gdzie i jakich biletów szukać? Chciałbym podobną cenę. Z góry dziękuję. Natalia.
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym wybrać niedrogi hotel 3*-4*, ale przyzwoity. Cena = jakość. Kto był, radzę! Rezerwacja nastąpi w połowie lutego, wyjazd na początku lutego. Z góry dziękuję.
15 lat wstecz  •  2 abonent 7 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już