Pytania o SłoweniaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Słowenia
Drodzy członkowie forum, po raz pierwszy cała rodzina zebrała się w Słowenii w styczniu 2015. W sieci jest bardzo mało informacji o usługach w języku rosyjskim.Interesuje mnie gdzie i jak wcześniej zarezerwować wycieczki z Lublany.W Lublanie zamieszkamy w centrum miasta w hotelu. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś polecił biuro podróży w Słowenii, gdzie mówi po rosyjsku. Z góry dziękuję, Swietłano.
9 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Zainteresowany, odpoczął ktoś w mieście Piran w Słowenii? Czytałem dużo informacji o tym wspaniałym kurorcie. . . ale nie tak wiele recenzji ((Czy ktoś może się podzielić?)) Dzięki!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
ceny zabiegów medycznych w ośrodkach leczniczych w Połtorażu
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy osobie z obolałymi nogami trudno będzie iść do pijalni?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie najlepiej wybrać się na wakacje w sierpniu-wrześniu? Chciałbym pojechać nad morze, ale ponieważ Słowenia ma niewielki dostęp do morza, ceny wakacji na wybrzeżu są imponujące (zwłaszcza w okresie, którego potrzebuję). Myślałem też o zostaniu w Bledzie... Ogólnie rzecz biorąc, potrzebuję: 1) dobre zakwaterowanie 2) co zobaczyć, gdzie się udać 3) gdzie spędzić wieczór? 4) wskazane jest, aby w pobliżu znajdowała się wypożyczalnia samochodów/rowerów 5) aby można było dojechać do najbliższego nadmorskiego miasteczka (chodzi tu konkretnie o Bledzie - czytałem, że pociągiem do Koper i Portorož można dojechać w 3-4 godziny). Byłbym wdzięczny za każdą pomocną radę.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy łatwo jest tam dojechać samochodem, czy jest parking. Koszt podwójnego zostań 10 dni. Płatność w USD lub EURO. A nie w pokoju?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam! W przyszłym tygodniu planujemy wyjazd do Słowenii do Portorož. Czy możesz mi powiedzieć, jak wygląda sytuacja z tamtejszą plażą? Czy jest naturalne wejście do morza, czy wszędzie są betonowe płyty i natychmiast głębokość? I powiedz mi, czy można iść do Hotelu Lucia w pokoju dwuosobowym (mąż, żona i 5-letnie dziecko), czy będzie dopłata? A może trzeba wziąć tylko pokój rodzinny, który może pomieścić 4 osoby? Dzięki za pomoc.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, co jest wliczone w koszt pobytu w Hotelu Sotelia? i Gdzie mogę zarezerwować wycieczkę do tego hotelu z otwarciem wizy i przelotem?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jakie są wycieczki i jakie są ich ceny?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chciałbym przyjechać w lipcu napić się wody i popływać w morzu
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
przyślą mi zaproszenie, a jak długo mogę zostać w Słowenii
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już