Pytania o MalediwyWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Malediwy
Mój mąż i ja będziemy obchodzić jego urodziny na Malediwach.Polecamy dobry hotel z czystą dużą plażą.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dobra pora dnia! Nie mogę znaleźć informacji o napięciu w sieci elektrycznej na Malediwach i standardzie gniazd. Kto wie - proszę o pomoc! Z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czytałem, że jest podwodny hotel, ale nie wiem, jak długo mogę tam mieszkać, więc chcę mieszkać zarówno pod wodą, jak i nad wodą.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
teraz nazywa się Park Hyatt Maldives 5*, opinii jest bardzo mało, interesuje mnie ile można dostać się na wyspę z Male, jaka jest obsługa, co mi się podobało, a czego nie...
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy willa Deluxe Beach znajduje się o zachodzie lub wschodzie słońca? Czy są leżaki i prywatny dostęp do oceanu?
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Cześć wszystkim! Jaka jest tam pogoda na początku kwietnia? Polecam hotel, gdy rozważam Holiday Island ogólnie w tej kategorii cenowej. Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Jak to jest? Co poleciłbyś, jaki jest koszt?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Co musisz ze sobą zabrać?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcę pojechać na Malediwy.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
a także, powiedz mi, koniec października-początek listopada, jakiej pogody oczekuje się na Malediwach?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
leczyć po raz pierwszy..
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Решили сам организовать отдых в мае 2011. На Мальдивы также хотелось бы заехать на 2-3 дня.Ищу недорогой отель недалеко от г.Мале.В самой столице есть варианты от 50 $ в сутки за номер.Но в г.Мале нет хорошего пляжа.Вопрос заключается в следующем : есть ли в близлежащие атоллах(Северный Атолл ,Южн.Атолл) отели 3* за 100-120 $ сутки/номер.Пока минимальная стоимость найдена мною 170 $\сутки.Атоллы которые находятся дальше от г.Мале не рассматриваю,т.к. читала информацию о том ,что трансфер на катере в одну сторону может составить 300 $. Либо может есть возможность с г.Мале ездить на соседние пляжи на островах неподалеку? Буду признательна за информацию.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
pierwszeństwo, dobre jedzenie, czysta plaża, niezbyt drogo 3-4*
13 lat wstecz  •  4 abonent 22 odpowiedź
Witam, proszę powiedz mi, jak się sprawy mają w tym hotelu z hydrauliką, czy jest stary, czy nie? jakie jest wejście do morza, czy można leżeć w morzu, nikt się tam nie czołga?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
W sierpniu chcemy zrobić sobie przerwę.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pożądana jest odrobina cywilizacji, żeby wieczorem gdzieś wyjść… jaka jest pogoda o tej porze, czy są silne wiatry, burze? Na co zwrócić uwagę przy wyborze wycieczki? Co jest wygodniejsze - bungalow na wodzie czy na plaży?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
odpoczywałem na Malediwach na Wyspie Słońca, najbardziej podobało mi się nocne karmienie płaszczek - tylko pisk. Czy w Hiltonie jest coś podobnego? Generalnie na Malediwach odpoczywamy w marcu, chcemy wybrać Hiltona. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w zatrzymywaniu się tam lub porady dotyczące wyboru innego hotelu? Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
z piękną rafą
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
wszystkie hotele odmawiają rezerwacji od ponad miesiąca za miesiąc luty
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 39 odpowiedzi
Chciałbym połączyć zarówno rafę, jak i samą naturę wyspy
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
iść na ślub. dojazd - wybór między tymi dwoma hotelami ... różnica w cenie około 800 dolarów - za dwoje - nie chciałbym przepłacać - ale koło wakacji piszą, że na budowie, ale chciałbym romantyczny wypad i biały piasek
13 lat wstecz  •  2 abonent 7 odpowiedzi
iść na ślub. podróży, a potem przypadkiem znalazłem na stronie internetowej z zasadami wjazdu na Malediwy, że nie wolno im wjeżdżać do kraju z zamkniętą lub otwartą wizą izraelską - czy tak jest naprawdę? Czy mam małą pieczątkę na jeden dzień pobytu w Izraelu? nie odpuści?
13 lat wstecz  •  4 abonent 14 odpowiedzi
Pożądane kryteria hotelu: 5 gwiazdek, all inclusive, pyszne jedzenie, dobra obsługa, dobra plaża, więcej osób w hotelu, wieczorami muzyka na żywo, a jeśli animacja nie jest możliwa, to coś takiego. Krótko mówiąc, samo leżenie i podziwianie widoków jest nudne, trzeba się ruszać. Dziecko też jest aktywne. Czekam na odpowiedzi!
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już