Pytania o KrymKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Krym
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
7 lat wstecz  •  4 abonent 1 odpowiedź
Na Ukrainę trzeba jechać samochodem. Nie wiem jakie są teraz zasady ruchu drogowego Mam ukraiński paszport prawny Samochód należy do kolegi. Bez jego obecności będę mógł wyjechać z Krymu na Ukrainę i wrócić z powrotem. Jakie dokumenty są wymagane?
9 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Podaj mi stronę, LOK Aivazovskoye, po prostu nie mogę jej znaleźć
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam, był twój numer operatora ukraińskiego, ale skoro połączenie się zmieniło, chciałbym się z tobą skontaktować! Zamierzamy odpocząć! Wpisz numer rosyjskiego operatora!
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
potrzebujesz numeru telefonu komórkowego, aby skontaktować się z hotelem?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wyjaśnij, dlaczego nie ma nowych recenzji, ale ogólna ocena „spada”? Z czym to się wiąże? Jak działa licznik? Z góry dziękuję za odpowiedź.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
KrymJałta
Cześć! Reprezentuję właściciela 2 lokali: http://www.turpravda.ua/uc/yalta/Chayka-h26392.html http://www.turpravda.ua/uc/yalta/Ellingi_v_Jalte-h39607.html Są też 2 pytania: 1) Czy w swoich profilach można umieszczać duże zdjęcia (nie tylko załączniki do recenzji, ale właśnie duże zdjęcia? Jeśli tak, to ile i ile nas to będzie kosztowało? 2) W jaki sposób możesz umieścić linki do naszej strony w swoim profilu na TurPravda? Czy można umieszczać przyciski przejść do komentarzy na TurPravda na stronie? I czy naprawdę możliwe jest, aby komentarze pozostawione na naszej stronie pojawiły się na TurPravda. i wzajemnie? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
planujemy wyjazd… czy warto zabrać ze sobą laptopa
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
ma prosty telefon
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Doprecyzować informacje o wypoczynku w Waszym ośrodku w sierpniu?!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chciałbym zadzwonić bezpośrednio do pensjonatu
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Nie mogłem uzyskać jasnej odpowiedzi od personelu... :( Proszę o pomoc, jeśli ktoś ma.
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
potrzebne do pracy
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy operator komórkowy Life ma pewny odbiór w Angular, czy lepiej połączyć się z MTS?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę odpowiedzieć na [email protected]. Z poważaniem, Victor
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
W jakim pociągu lepiej się dostać, żeby rzeczy elementarne jak ciepła woda, czystość auta i toaleta były w normie (pociągi ukraińskie nie mogą się tym pochwalić). Proszę podać numer skorupy pociągu do wyboru.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Połączenia do Rosji będą nieliczne, głównie - przez Internet i połączenia lokalne.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Na stronie do pensjonatu znajduje się numer telefonu komórkowego, który nie jest obsługiwany - uaktualnij informacje, stan na 2012 r. Lub powiedz mi, jak możesz skontaktować się z właścicielami tego pensjonatu. mój adres e-mail: [email protected] Z całym szacunkiem, Andrzeju
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Rozumiem, że dyrektor Tes-Hotelu chciał szybko rozwiązać problem z rekrutacją pracowników, aby przejść do kolejnej serii rozwiązywania problemów i osiągania zysku! Zaaranżowałeś, aby Ljubow Wasiliewna i Zoya Leonidovna pracowali dla Ciebie! Spotkałem się z konkretną sytuacją, kiedy przyjechałem na rozmowę do mistrza pielęgnacji paznokci na reklamie i zamiast kompetentnie i odpowiedzialnie wykonywać swoje obowiązki, zaczęli mnie poniżać, a za każdym razem odkładałem spotkanie z bardzo ważnym i zawsze zajęty Ljubow Wasiliewna! Dlaczego obciążali mnie swoim zatrudnieniem, skoro rozmowa ze mną była częścią ich zatrudnienia? Teraz budują własne paznokcie swoim klientom, dinozaury i postacie historyczne z akrylu są dla nich układane za bajeczne pieniądze?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy w pokojach jest internet?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
W czerwcu przyjaciele mieli Srebrne Wesele, w zeszłym roku (w czerwcu) odpoczywali i oglądali cudowne pokoje w budynku nr 8 na 1 piętrze z widokiem na rzekę! Dwa sąsiadujące ze sobą pokoje mają drzwi z widokiem na niewielką przestrzeń otoczoną różanymi łóżkami! Marzyliśmy o powrocie za rok, a teraz staramy się spełnić nasze marzenie! Kontakty z niektórymi właścicielami pokoi zostały nawiązane i utracone przez przypadek, a bardzo ważne jest, aby pokoje znajdowały się tuż obok wspólnego przyległego terenu.Prosimy o pomoc w rozwiązaniu problemu.Termin planowanego urlopu to od 10 czerwca do 23 czerwca.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Kto wie - proszę napisać numer telefonu lub e-mail. adres pensjonatu Kryształ-2 w Ałuszcie. Dzwoniłem pod numery na stronach internetowych - odpowiadają, że to numer telefonu do leśnictwa)))) Interesuje mnie pensjonat dla dorosłych, a nie obóz dla dzieci. Przez telefon obozu odpowiedzieli, że nie słyszeli o żadnym pensjonacie Crystal ((((
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy istnieje taka usługa?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Планируется ли к сезону 2012 г создать для отдыхающих доступ в интернет?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już