Recenzje i historie o hotelach Atol Ari

Historie turystyczne o Atol Ari dodaj historię
Najgorsze wakacje za duże pieniądze
Postawa personelu jest wyrozumiał a, wszyscy się zgadzają , ale nic nie robią , ź le sprzą tają , dł ugo się czeka na wó zki, zdarza się , ż e w ogó le nie przyjeż dż ają , dzwonili do centrum medycznego , powiedział...
 •  1 rok wstecz
Świetny hotel z małymi wadami?
Waż ny punkt: z Male na tę wyspę trzeba dostać się krajowymi liniami lotniczymi (30 minut) + 30 minut. motoró wką lub prywatnym samolotem bezpoś rednio z Male (30 min.
 •  2 roku wstecz
Świetny pensjonat, najlepsza obsługa w regionie
Wybrany przez przypadek i bardzo się z tego cieszę . Pokoje są wygodne, obsł uga super, kuchnia pyszna, wszystko ś wież e. Wspaniał y widok na ocean z restauracji.
 •  2 roku wstecz
Chciwość i kłamstwa
Korzystam z karty Visa tylko za granicą lub podczas rezerwacji, a od jakiegoś czasu mam na niej limit wypł aty gotó wki nie wię kszy niż.100 rubli / dzień .
 •  2 roku wstecz
Rajska wyspa zatopiona w zieleni
Dzień dobry! Piszemy recenzję o cudownym hotelu Kuramathi! Naszym zadaniem był relaks na wybrzeż u oceanu z niekoń czą cą się zieloną roś linnoś cią , lot obowią zkowy był hydroplanem, bo bliscy latali i opowiadali o niezapomnian...
 •  3 roku wstecz
Przyzwoity hotel?
Zacznę od krytyki: nie podobał o mi się to po przylocie na lotnisko Male (po 9-godzinnym locie), zamiast pł yną ć motoró wką do hotelu, musieliś my czekać kolejne 2 (!
 •  3 roku wstecz
Małe niebo na ziemi
Ten hotel, podobnie jak wyspa, został wybrany na podstawie dobrych recenzji, wysokich ocen i tylko wielkoś ci wyspy). Nigdzie jednak nie napisano, ż e nie wolno im nigdzie z powodu Covid jest to, ż e rozmiar hotelu jest niewiarygodnie mał y, z tego powodu byliś my przyg...
 •  3 roku wstecz
Najlepsza sprzedaż pod względem stosunku ceny do jakości!
„+”: + Mnó stwo atrakcji: muzyka na ż ywo, karaoke, wystę p na Malediwach i DJ, wyś cigi krabó w, wystę p na Malediwach z bę bnami bodu beru, kino na ś wież ym powietrzu 2 razy w tygodniu, karmienie pł aszczek i rekinó w, bilard i nurkowanie (b...
 •  3 roku wstecz
Recenzja Sun Island Resort & Spa
Był em bardzo dobrze poinformowany o tym hotelu. Doskonał a lokalizacja, dobra iloś ć pokoi, cudowna przyroda i ocean. Jedzenie i obsł uga tutaj są wystarczają co dobre.
 •  4 roku wstecz
Świetne spokojne miejsce!
Hotel jest spokojny i bardzo wygodny. Muszę od razu powiedzieć , ż e lepiej wzią ć willę nadmorską z wł asnym dostę pem do oceanu.
 •  5 lat wstecz
Pokaż więcej »


Więcej o Atol Ari