Pytania o AntalyaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Antalya
3 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Mąż ma urodziny. Zaproponuj restaurację lub kawiarnię. Kuchnia jest lokalna, europejska. Najlepiej z własnego doświadczenia.
4 roku wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Z góry dziękuję
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Cześć! Planujemy pobyt w tym hotelu. Latamy z rodziną i rodzicami. Mój mąż i dzieci będą w budynku elegans, a moi rodzice w Parku. Proszę mi powiedzieć, czy restauracje są wspólne dla wszystkich budynków? A może jest jeden przywiązany do każdego ciała?
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam, czy można palić w dowolnym miejscu w hotelu?
6 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. zdjęcie w recenzjach pokazuje, że mini bar w pokoju jest wypełniony wodą, a dla dzieci jest piwo, a nawet mleko. czy to wszystko za darmo?
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Piszą, że można zapłacić tylko kartą, którą trzeba gdzieś kupić i aktywować. Ponadto pieniądze zostaną pobrane za aktywację. Istnieją również karty transferowe. Czy można zapłacić kierowcy za przejazd? Kto ostatnio był w Antalyi i niezależnie podróżował autobusem, proszę powiedz nam. Jesteśmy dość zdezorientowani
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Hotel nie zapewnia transferu na plażę. Która plaża jest bliżej? Który jest dostępny na piechotę? Najlepiej bezpłatna plaża.
7 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
bilet dla mnie zostanie zarezerwowany chcę zabrać ze sobą dziecko ile mnie to będzie kosztowało
9 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Co możesz robić w Nowy Rok w Turcji?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
kakie alkogoljnie napitki vkljuchajut v all inclusive boad?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę powiedz mi, jedziemy na Kreml 4 września, urodziny męża 9 września, tam chcemy świętować. Co hotel oferuje na ten temat. I mamy też pokój dwupoziomowy, są tam szlafroki i kapcie, jeśli nie, to można rozwiązać ten problem podczas odprawy w recepcji.Dziękuję.
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
powiedz mi, co to znaczy
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę powiedz mi, że w październiku nadal będą animatorzy i animacje dla dzieci w rodzinnym hotelu lub będzie ich bardzo mało, dzięki i jaka będzie pogoda w Antalyi na początku października.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Kto był w tym hotelu, powiedz nam, co jest w okolicy. Gdzie iść. A gdzie kupić ubrania. Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Powiedz mi proszę, kto wie lub widział, czy można łowić na sieć rybacką (czyli pelerynę, spadochron)? Ryba nie jest na sprzedaż. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jaką trasą transportową można się dostać z dzielnic Lara i Konyalti do dzielnicy Kaleiçi?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
pisali, że arbuzy przynoszą...
11 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
i czy są jakieś ograniczenia wiekowe (odpowiednio przy wejściu na dyskotekę)
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pomoc w wyborze hotelu w Turcji (w Antalyi), najlepiej ze wszystkimi udogodnieniami i rozsądną ceną. Podróżuję sama, prawdę mówiąc, w poszukiwaniu wakacyjnego romansu z sympatyczną kobietą.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
i koszt lub na starym mieście gdzieś w okolicy kaleici konyalti)
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »