Pytania o AntalyaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Antalya
Czy ktoś kupił perfumy Sephora w Turcji? Jaka jest jakość? Lub zasugeruj coś lokalnego na prezenty.
3 roku wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
WYjeżdżam DZIŚ, WYJAZD JUTRO!!!Nie mogę znaleźć ADRESÓW SKLEPÓW SPORTOWYCH W TURCJI, ALANYI!!!! LUDZIE PILNIE POTRZEBNI!! ! POWIEDZIEĆ!! !
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kto był w sklepie „Polaris” w pobliżu przystanku autobusowego „Antreya” „Muratpasha” na Sokuk 464 lub na stuletniej ulicy niedaleko skrzyżowania z Gulluk? Jeśli ktoś był na 465., to może ktoś niedawno poszedł do sklepu skórzanego na tej samej ulicy (bliżej jest Ismetpaszy z Polaris), jaki jest teraz asortyment i ceny?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
A czy możliwy jest eksport ponad normę?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy w pobliżu są butiki, sklepy odzieżowe, ten hotel, czy warto wybrać się na targ? Interesują Cię sklepy odzieżowe, butiki w rozsądnych cenach?Powiedz mi proszę, czy interesują Cię również sklepy markowe?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Odpoczęliśmy więc w znakomitym hotelu i chcieliśmy celowo oszczędzić na odzieży wierzchniej dla całej rodziny. Jak pacjenci omijali morze sklepów i nienormalnych ośrodków. Ale mamy szczęście! Wszystkim normalnym turystom życzę, aby nie dać się oszukać, a jeśli chcecie normalnie skąpić, skontaktujcie się z tym gościem. Jest synem właściciela i już naszym dobrym przyjacielem. Kupujemy teraz tylko przez niego. Nazywam się Alik. Oto jego poczta. Napisz do niego [email protected], oddzwoni, a po spotkaniu poda swój numer telefonu. Jest uroczym facetem i bardzo przyjaznym. Ale nie da się oszukać. Jesteśmy bardzo zadowoleni. I zawsze kupujemy przez niego. Wszystkiego najlepszego! Nie trać czasu na puste zakupy.
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, opowiedz mi o jedzeniu do hotelu Rixos Lares 5, gdzie mogę zrobić zakupy w pobliżu, centra handlowe z ubraniami, bazary i tak dalej, a jak do nich dojechać i ile?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy w hotelu i poza nim są butiki? A może warto iść na targ?
11 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Wybrałam dla siebie skórzaną sukienkę, podobała mi się przy przymierzaniu, ludzie wokół mnie mówili, że to dobra „wioska”. Pieniędzy było już mało, więc dokonałem przedpłaty i zorganizowałem dostawę do Moskwy. Zamiast rozmiaru M przynieśli rozmiar XXL, głupio zapłaciłem w całości (nie przymierzyłem, kiedy go otrzymałem, bo uważałem, że wszystko jest bez oszustwa, ale gdybym od razu odmówił, nie wróciliby i tak przedpłata, ale też nie była mała), teraz nie mogę wymienić ani zwrócić. Tam też zrywają metkę, dziewczyna, która tu przyjmuje i oddaje towar nie chce pomóc, teraz nie mogę się z nimi w żaden sposób skontaktować, chociaż telefon mam. i poczta są wymienione na stronie. Panowie tak nas oszukują Turcy !!!!! Bądź ostrożny! Strona internetowa: www.kircilarmondial.com.tr Do tego centrum trafiają dosłownie wszyscy turyści, wczasowicze w Antalyi.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, jak dostać się z hotelu Topkapi Palace na ulicę. Gulluk? Jakie autobusy?
11 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Dzień dobry. Chciałbym odwiedzić bazar w rozsądnej cenie. Mówią, że hotel jest zawyżony. Powiedz mi, Proszę
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
gdzie jest rynek odzieżowy w pobliżu hotelu Kremlin Palace?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
ne ezdite s gidami na ''besplatnıe ''ekskursı.zaplatıte v razı doroje.Otdıhayushım v Kundu sallian Legko hodity po shoppingam samim.tam mnojestvo magazinov gde delaty pokupkı po bolee nızkım cenam
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
zainteresowany sklepami i cenami
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy w Alanyi są sklepy sportowe???
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Wyjeżdżam do Turcji pod koniec kwietnia, jakie owoce i warzywa będą dojrzałe w tym okresie?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Centra handlowe w Antalyi
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, które autobusy, dolmushi jeżdżą do centrum handlowego „Deepo”?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Proszę powiedzieć doświadczonym podróżnikom w Turcji, jak rozumiesz, gdzie i kiedy należy targować się przy dokonywaniu różnych zakupów. Oczywiste jest, że na rynkach, w sklepach, w małych sklepach trzeba się targować, ale w dużych centrach handlowych lub supermarketach, jak często to się dzieje? Gdzie jeszcze negocjacje mogą być niewłaściwe?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Kto jest zainteresowany kupnem nieruchomości w Turcji?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Przeczytałem to w ogłoszeniu.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Zastanawiam się, jak dostać się z hotelu Baia Lara do Migros w Antalyi, kiedy są zniżki, czy są tam butiki z nazwami?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Gdzie w Antalyi (miasto) mogę kupić porządny kożuch? Szukasz sklepów w Ishiklar lub w dużych centrach handlowych? I w ogóle naprawdę można kupić porządny, modny kożuszek i jaki może być przedział cenowy.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
ile czasu to zajmie, czy lepiej w Moskwie stępić?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Podróżuję z żoną i 15-letnią córką. Pomóż tam, gdzie szybko i niedrogo wydasz wszystkie pieniądze na ubrania, a potem spokojnie odpoczniesz
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry! Mam pytanie dotyczące centrum handlowego Depo. Czy to naprawdę jest outlet? Kto już doradzał jakie są sklepy, jakie są ceny? Na przykład, czy można tam kupić kożuch? Czy jest wybór, czy lepiej wybrać się do innego centrum handlowego? Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Odpoczywaliśmy w Turcji latem, postanowiliśmy kupić skórę, no i jednocześnie biżuterię z dostawą do Moskwy. Tak więc skóra została przywieziona zgodnie z obietnicą, ale na biżuterię czekaliśmy od miesiąca. Telefon w centrum nie odbiera. Nie wiem jak się z nimi skontaktować. Powiedz mi, co mam zrobić w takim przypadku, czy nadal zostawiłeś zaliczkę?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »