Pytania o AntalyaJak się tam dostać

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Antalya
Z Kijowa czy z zachodniej Ukrainy?
2 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Zapomniałem okularów w taksówce, bardzo drogie jak wspomnienie. Ale już opuściliśmy Antalyę, a powrót na lotnisko dzisiaj nie wchodzi w grę. Nie ma kontaktów taksówkarza, ani nikogo, kto był w miejscu. Może ktoś wie gdzie się zwrócić? Terminal taksówek znajduje się w pobliżu parkingu autobusowego, obok przystanku autobusowego. Z góry dziękuję!
3 roku wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
4 roku wstecz  •  13 subskrybenci 21 odpowiedź
Ktoś na pewno się przyda. Ludzie są sprawdzeni i rzetelni, nie ma tańszych cen. Przejazd tylko w kierunku Kemer. Proszę, abyście nie traktowali tego jako reklamy, naprawdę przyda się ludziom, pod moją odpowiedzialnością. Informacja w pierwszej odpowiedzi.
5 lat wstecz  •  9 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, kto wie: ile może kosztować taksówka z lotniska do hotelu Venice Palace (to okolica Kundu)? Z góry dziękuję!
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Może ktoś ma informacje na temat połączenia autobusowego między Finike a Denizli? Nie ma takiego lotu z Camille Kos, gdzie jeszcze mogę go zobaczyć? Bardzo potrzebne! Pilnie! Dzięki!!!
6 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
Pytanie do tych, którzy niedawno polecieli do Antalyi z Boryspola. Jak idzie ze stabilnością rozkładu lotów w obie strony dla Windrose teraz i ogólnie dla wszystkich w tym kierunku? A potem staram się odebrać pociąg z Kijowa po powrocie z Turcji i chcę wsiąść do pociągu na czas.
6 lat wstecz  •  10 subskrybenci 22 odpowiedź