Pytania o AntalyaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Antalya
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Wifi jest niezbędne.
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w hotelu jest Way-Fay?...
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
1) Czy w hotelu jest Wi-Fi? 2) Chcemy odebrać vouchery na połowę września. Czy lepiej kupić teraz, czy nie można się spieszyć i kupić na tydzień przed planowaną podróżą? 3) Ile czasu zajmuje dotarcie na platformę pływacką w prawdziwym życiu? W zeszłym roku pojechaliśmy do Kemer, pisali w internecie, że do morza jest 15 minut, a tak naprawdę musieliśmy ciąć pół godziny w upale na otwartej przestrzeni! 4) W których pokojach lepiej nie mieszkać? Z zeszłorocznych doświadczeń pamiętamy, że w Kemer pokoje na parterze były kiepskie - w pobliżu była pralnia i kuchnia!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, co jest wygodniejsze i ile to kosztuje?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy można za opłatą lub w jakiś sposób wprowadzić Internet do pokoju, aby można było siedzieć bezpośrednio z pokoju, a nie z holu.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, jak to jest z komunikacją, kupowaniem kart SIM lub korzystaniem z rosyjskiego numeru?Na przykład w Tajlandii jest to bardzo wygodne z ich kartami SIM i bardzo tanie, ale jak to jest w Turcji?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
cześć))) Spędziłem idealny czas w twoim hotelu w lutym 2011 roku. czy mógłbyś prosić o telefon do ahmeta (mężczyzn, którzy mają mały sklep w twoim hotelu. on jest również kierowcą) muszę wziąć taksówkę. proszę! dziękuję +77772445550. [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Informacje o witrynie są różne.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jaka jest cena? Wi-Fi czy kafejka internetowa?
13 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w hotelu jest Wi-Fi?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi