Pytania o AntalyaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Antalya
Cześć! Porównałem koszt wycieczek w euro do Turcji na lato 2022 z lotami z Moskwy i Kijowa i byłem bardzo zaskoczony. Wydaje się, że lot z Moskwy trwa dłużej, a wycieczki do tych samych hoteli są tańsze. Z czym to się wiąże?
2 roku wstecz  •  10 subskrybenci 33 odpowiedź
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Proszę powiedz mi, że nie jest to drogi organizator wycieczek w Turcji. A może ktoś sam organizuje wycieczkę?
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę doradzić, który touroperator musisz wybrać na wycieczkę do Antalyi. Gdzie najbardziej atrakcyjne ceny i dobra obsługa. Jestem z Kijowa. Dzięki
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
za osobę do Turcji, miasta Antalya, hotelu Miramare Beach 4*?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Otrzymaliśmy propozycję od sieci hipermarketów na wycieczkę krajoznawczą wzdłuż południowego wybrzeża Turcji. Zgodnie z ofertą lot i transfer są płatne, a noclegi, wycieczki, eskorta są prezentem. Kto poszedł na takie propozycje - odpowiedz! Podziel się wrażeniami. Czy to prawdziwa czy inna „kreskówka”?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
W skrócie: bezpłatne zwiedzanie, zakwaterowanie w 4 i 5 gwiazdkowym hotelu, śniadanie w formie bufetu, 6 fantastycznych wycieczek, autobusy i rosyjscy przewodnicy na czas trwania wycieczki.???? Gwarancje??? Dlaczego do diabła dostałem na maila broszurę z ofertą na tę darmową podróż + koszt = wiza, przelot, transfer, ubezpieczenie... Touroperator-Premio Travel
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Nadszedł list z Russian Standard Bank z propozycją odbycia 8-dniowej wycieczki do Antalyi z Armada-Tour na preferencyjnych warunkach. Płatność tylko za wizę i lot (300 USD w obie strony). Na stronie firmy turystycznej jest tylko ta wycieczka. Bardzo wąski obszar działania – budzi podejrzenia.
13 lat wstecz  •  45 subskrybenci 294 odpowiedź
koszt wycieczki na 8 dni w południowej Turcji, w tym Antalyi i wybrzeżu Anatolii
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chciałbym usłyszeć opinie na temat podróży na tym systemie lub podobnym!Dziękuję!
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 17 odpowiedzi