Pytania o AntalyaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Antalya
Powiedz mi proszę - jak dojechać autobusem z hotelu na przedmieściach Lary do wodospadu „Upper Duden”? A gdzie mogę pobrać mapę Antalyi z trasami transportu (autobus, tramwaj, metro)? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, wybieramy się do Wind of Lara Hotel & Spa 5*. Powiedz mi, jak dostać się z hotelu do górnego wodospadu Duden. Dziękuję z uv.Viktor.
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jakie biuro podróży wybrać? Czy mają strony internetowe i jak je znaleźć w Antalyi?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jedziemy z przyjaciółmi odwiedzić ten park z wodospadami. Czy można się do niego dostać minibusami z Kemeru? Jeśli ktoś wie, podziel się swoim doświadczeniem. Dzięki
11 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Po przybyciu do hotelu, na zorganizowanym spotkaniu informacyjnym, przewodnik zaproponował nam wycieczki, jako że najciekawsze były polecane: oceanarium, morskie połowy dalekomorskie i quadryki.Oceanarium po prostu nie pozostawiło żadnych wrażeń poza zaskoczeniem, gdyż przewodnik powiedział, że ta rozrywka została zaprojektowana na 2 godziny, to dziwne, bo w tym czasie można osobiście poznać każdą rybę, ale wystarczy przejść przez wszystko w maksymalnie 30 minut, a do tego pokaźna cena 60 zbiorników z nosa to dodane do tego)))) dla 3-osobowej rodziny prawie 200 $ w rurze ((((((((() to połowa sukcesu, ale po prostu nie da się cieszyć rybołówstwem dalekomorskim !!!!!!)) !!!!Sprzęt jest zgniły i tylko dla dzieci, przewodnik powiedział, że któregoś dnia złapali 3-metrowego rekina)) , ciekawe co, jeśli coś, co Turcy nazywali wędką, rozkruszyło się w rękach męża) z ryby o wadze 200 g
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
jedziemy z synem 21.11-04.12 planujemy 5 wycieczek w Antalyi + 1 dzień Izrael gdzie bardziej opłaca się kupić
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
kto podróżuje z podróżą premium do Turcji w dniu 28.11.2012, odpowiemy. mój e-mail: [email protected]
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
Niedawno wróciliśmy z Turcji (Antalya) w całkowitej radości, jedziemy ponownie w przyszłym roku. Słyszeliśmy, że z Turcji jest wycieczka do Egiptu. Czy to prawda i jakie są wrażenia, kto poszedł? Wiem, że są wycieczki do Izraela, ale nie mogę jeszcze znaleźć niczego dokładnego o Egipcie, nie chcę też celowo jechać do Egiptu. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Do Antalyi jedziemy po raz pierwszy!
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Chłopaki, powiedzcie mi, jak dostać się do starego miasta w Antalyi, po tym, jak dolmuszem dotrzemy do Migros. Czy to też będzie dolmush? jakie są znaki, gdzie usiąść/wyjść? A jakie ciekawe rzeczy można zobaczyć na starym mieście, a poza tym w samej Antalyi?
12 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie możesz kupić wycieczki w tym hotelu, z wyjątkiem przewodników.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, ile czasu zajmuje dotarcie z Kundu do Demre-Mira-Kekova (przybliżony rozkład jazdy)? A do eko-parku i gór Tahtali? Z góry dziękuję
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Przyjaciele, proszę powiedzcie mi, co warto odwiedzić w Antalyi (w samym mieście) na własną rękę, przyjeżdżając tam taksówką lub minibusem. Cóż, jak na przykład Naama Bay w Sharm. Byłbym wdzięczny )))
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Opowiedz nam o trasie do południowej Turcji, organizowanej przez Reader's Digest. Jest zbyt dobrze rozreklamowany!
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jak dobratsa do arheologicheskogo muzeija ot vokzala(priedem iz Alany)? Vokzal v severnom chaste goroda, muzei vnizu okolo więcej...Priznatelno za pomosh!!!!
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy w pobliżu tego hotelu są jakieś lokalne firmy turystyczne? Jeśli tak, to gdzie dokładnie są i jakie są orientacyjne ceny wycieczek jednodniowych?
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Powiedz mi, że nikt nie był w porcie Antalya, żeby się wciągnąć na łódkę płynącą do wodospadu N. Dyudek, że tak powiem, dzikus.Jakoś, kupując tę ​​wycieczkę, nie chcesz mieć kilku zupełnie dodatkowo niepotrzebne sklepy. A jednak wodospady Kursunlu i Górny Dyudek, wycieczek do nich nie znalazłem w żadnej broszurze biur podróży, jak w ogóle się tam dostać?
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Jakie ciekawe rzeczy można zobaczyć w Antalyi z dzieckiem w wieku 13 lat, jakie wycieczki będą ciekawe, ile kosztuje park wodny? Wylatujemy 27 maja, jakie są ceny owoców?
13 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Pod koniec maja chcemy przejechać z Antalyi do Stambułu (zakupy, zabytki) Streetworkerzy oferują, o ile wiem, 100 USD za osobę dziennie. Dzień to za mało, a dla dziecka to udręka. Doradzę jak oszukiwać taniej, na stronie wew. linie lotnicze lot w obie strony 144 liry za trzy, nie znam dobrze tureckiego i nie rozumiałem go tam iz powrotem ani w jedną stronę. Gdzie w Stambule znaleźć tani nocleg z udogodnieniami. Czy można się tam znaleźć przegląd miasta (Hai Sophia itp.) Laveli gdzie i jak się tam dostać.
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, ile kosztuje nurkowanie? A gdzie najlepiej zamówić? chciałbym spróbować po raz pierwszy!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Proszę - kto* właśnie* wrócił z Antalyi - potrzebuje cen wycieczek i godziny wyjazdu z hotelu; i czas powrotu do hotelu. Jeśli pojawią się numery kontaktowe, będę zadowolony. Dlatego w Internecie prawie nie ma informacji, a wszystkie biura podróży w Antalyi oferują przewodnika w języku angielskim lub prywatną wycieczkę. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Czy warto wybrać się na wycieczki z przewodnikiem czy na własną rękę. A które są lepsze? Jak dostać się do samej Antalyi?
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
jakie wycieczki odwiedzić i ile do nich dojechać z Antalyi???
15 lat wstecz  •  1 abonent 9 odpowiedzi
Byliśmy już w Pamukali, Efezie, Demre-Mira-Kekova, Zielonym Kanionie, twierdzy Alni i jaskiniach, co jeszcze zobaczyć i bliżej hotelu, bez długich podróży?
15 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź