Pytania o AntalyaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Antalya
9 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Spotkałem Turka w Internecie. Rozmawiamy teraz przez Skype. Proponuje mi, żebym przyjechał do Turcji przynajmniej na tydzień, a potem ślub i wszystko na jego koszt. Czuję, że coś tu jest nie tak. Jak myślisz?
10 lat wstecz  •  16 subskrybenci 25 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim!W czerwcu jedziemy do Antalyi, do Kaleici na odpoczynek.Gdzie są najbliższe plaże?Czy są płatne czy można przywieźć własny ręcznik za darmo?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Drodzy Koledzy! Kto wynajmował apartamenty w Antalyi zimą? Potrzebujemy szczegółowych informacji o wszystkich imprezach i doświadczenia w tej sprawie! Szczególnie interesuje obszar Apsaru!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jesteśmy bez samochodu, czyli Pojedziemy autobusami.
11 lat wstecz  •  4 abonent 15 odpowiedzi
Pliz powiedz mi, ile pieniędzy potrzebujesz na wakacje w Antalyi?
11 lat wstecz  •  13 subskrybenci 39 odpowiedzi
ben istiyorum bakmak Ahtalia
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Czy to naprawdę tylko brak jedzenia na pokładzie? Ogólnie, jak ci się podoba ta linia lotnicza?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Może ktoś zdaje sobie sprawę z przybliżonej lokalizacji tych przystanków w rejonie starego miasta i plaż.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy dla każdego wpisu jest kalkulacja „na żywo” (5$ -? Czy taka sama opłata dla dziecka?) Czy dają token na określony czas? Np. - aby spędzić dwie godziny rano na plaży, iść do parku i wrócić po południu - znowu zapłacić za wejście? Jaki system?
14 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Przyjrzałem się ofertom rezerwacji - niektóre pensjonaty i małe hotele oferują usługi transferu.. niektórzy wskazują, że przy rezerwacji powyżej np. 6 dni transfer jest bezpłatny. Kto stawił czoła? Lub ile mogą poprosić o zapłacenie?
14 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
W listopadzie grupa 25 osób udaje się na wybrzeże, w odległości 2-5 godzin jazdy od Antalyi. Będą różne aktywne zajęcia, muzyczne zacięcia z bębnami itp. 1. Gdzie znajdę ustronne miejsce nad morzem bez sąsiadów, aby rozbić obóz namiotowy, gotować na ognisku i nie mieć problemów z władzami i mieszkańcami? Idealny - wyspa, półwysep 2. Gdzie najlepiej kupić produkty? 3. Do parku linowego potrzeba dużo lin. Gdzie mogę kupić? Czy będzie taniej niż w Rosji? Może jest mapa z katalogiem sklepów?
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Zakochałam się w Turcji i mojej opaleniźnie! Chciałbym pojechać tam ponownie pod koniec lipca. Ale jak to zrobić bez pomocy touroperatorów? A potem ceny nigdzie nie skoczyły wyżej. Nawet w hotelu, w którym już byłem. Chociaż nie wiem dlaczego :( Doświadczeni turyści POMOC!
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź