Pytania o AntalyaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Antalya
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim, jaka jest teraz pogoda w Turcji? czy warto latać pod koniec kwietnia?
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Na początku listopada czy naprawdę jeszcze da się popływać w morzu?Zastanawiam się czy kupić bilet od 1 do 8 listopada.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
(przylot 04.10.2014.)
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Do tego hotelu lecimy 8 października na tydzień. jaka jest w tej chwili temperatura powietrza i wody? jakie ciepłe ubrania zabrać ze sobą?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry, powiedz mi, jak wygodnie jest na początku do 20 października? Jadę z dzieckiem. Ciekawe też, gdzie jest cieplej, w którą stronę patrzeć. Dzięki.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Kto odpoczywa w okolicy Konyalti?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
powiedz mi proszę, czy ktoś miał doświadczenie - czy można przeżyć lato w Antalyi bez klimatyzacji, jak nie do zniesienia będzie upał?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
Chciałbym również dowiedzieć się o tym hotelu ogólnie od tych, którzy go odwiedzili (WOW Kremlin Palace 5*)???
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Nasz hotel Rixos Lares znajduje się w Antalyi, ale powódź nas przestraszyła i teraz nie wiemy, jak jechać, czy lepiej nie ryzykować i zrezygnować z voucherów?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wylatujemy jutro, ale prognozy są zimne i deszczowe.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, jaka jest temperatura powietrza i wody w Antalyi od 20 września do początku października? Jakie ubrania zabrać ze sobą?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Co zabrać z rzeczy.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jadę do Antalyi 25 marca, ale moi przyjaciele mnie odradzają!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Urlop od 1 do 10 maja. Chcę pojechać z rodziną do Turcji. Niepokojące jest to, że wszystkie oficjalne źródła informacji zalecają wyjazd na wakacje od połowy maja. Dlaczego w pierwszej połowie jest tak niewygodnie i zimno? Podziel się kim był. Dzięki.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pierwszy raz do Turcji jedziemy od 9 do 20 kwietnia. jaka jest tam pogoda o tej porze? możesz palić? A jakie rzeczy najlepiej zabrać ze sobą, aby wygodnie się zrelaksować?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Ludzie mówią mi, jaka jest pogoda w Antalyi w marcu? co ubrać w futro lub kurtkę, buty czy buty?? DZIĘKI)))))
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy możesz iść na spacer lub przejażdżkę. Jak jest w tej chwili w Hotelu Sera?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Odpoczniemy 16 października. Jaka jest o tej porze temperatura powietrza i wody?Czy pada deszcz?Dziękujemy!
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi, Proszę!
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
wakacje z dzieckiem
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wakacje przypadają na pierwsze dni kwietnia. Chcemy jechać do Antalyi. Jaka jest tam pogoda?
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Na początku lutego chcę pojechać na południe Turcji. jak tam będzie pogoda, czy będzie zimno?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Od 15 listopada jeżdżę w trasę i nie wiem, jakie ubrania ze sobą zabrać.
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jaka jest pogoda w Antalyi pod koniec listopada, na początku grudnia?
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Drodzy forumowicze powiedzcie kto właśnie wrócił z Turcji, jutro wylatuję, jaka tam pogoda (region Antalya), co zabrać, jak wieczorem, czy nie fajnie?
15 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »