Pytania o AntalyaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Antalya
1 rok wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jesienią nie zadawali żadnych pytań, a potem, jak się wydaje, uchwalili prawo zakazujące importu…
4 roku wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Teraz jestem w Turcji, odpoczywam, przyjechałam 18 czerwca, chcę tu zostać na 90 dni. Wiem, że można przebywać w Turcji przez 60 dni bez przerwy, potem trzeba wrócić do Rosji i można wrócić na kolejne 30 dni. tych. Będę musiał odlecieć 16 sierpnia - to będzie 60 dni, potem mogę wrócić na kolejne 30 dni. Jadę na wyspy Grecji promem z Turcji na 4 dni, powiedz mi, czy uznam, że wyjechałem z Turcji, a po przylocie z Grecji spokojnie odpocznę jeszcze 30 dni, czy trzeba wjechać tylko do Federacji Rosyjskiej ?
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam mam pytanie. Jestem obywatelem Łotwy, przyjechałem do Tuotsia w Antalyi. Obywatele Łotwy mogą wjechać do Turcji bez wizy, ale bez wizy można przebywać tylko 30 dni, wtedy potrzebna jest wiza. Pytanie brzmi, gdzie w Antalyi obywatel Łotwy może ubiegać się o wizę? Adres? Dni i godziny pracy? Jakie dokumenty są do tego potrzebne? Jaki jest maksymalny okres na uzyskanie wizy dla obywatela Łotwy w Turcji?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Są w zasadzie jak papierosy. Ale czy to wystarczy?
6 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Proszę powiedzieć, ile alkoholu mogę wwieźć do Turcji w bagażu i bagażu podręcznym? Czy litry przywiezione w bagażu podręcznym i bagażu rejestrowanym sumują się? Rozumiem, że w bagażu można wwieźć 1 litr. mocny alkohol na twarzy i dodatkowo mogę wziąć 2 litry algolu w Dutiku o stopniu powyżej 22% lub 3 litry o stopniu poniżej 22%, prawda? Czy po prostu (bagaż i bagaż podręczny) 2 litry algolu o stopniu powyżej 22% lub 3 litry o stopniu poniżej 22%? Dzięki!
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 27 odpowiedzi
Dzień dobry! Doradzić, gdzie umieścić alkohol kupiony w Rosji bez cła (opakowanie nie zostało otwarte) po powrocie z Turcji? Bagaż podręczny czy bagaż???
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jestem z Chin, mogę przyjechać do Antalyi, nie potrzebuję wizy i jak długo mogę tu zostać?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »