Pytania o AntalyaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Antalya
3 roku wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dowolne miasto (Side, Kemer, Alanya, Antalya). Budżet hotelu dla 2 osób dorosłych do 900 euro na 5 nocy. Z góry dziękuję! PS Były Kemer i Hydros Club w Orange County, chcę mieć jakieś nowe miejsce).
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
4 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
4 roku wstecz  •  11 subskrybenci 10 odpowiedzi
Daj mi znać, jeśli to jest krytyczne. A jeśli tak, o jaki numer najlepiej poprosić? I jeszcze jedno pytanie. Czy pozwalają dzieciom od 6 lat na zjeżdżalnie dla dorosłych. A może wszystko jest surowe? Dzięki za odpowiedzi!
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Głównym kryterium jest dobre wejście w morze i animacja dla dzieci, budżet 1300-1400 $ dla rodziny 9-10 dni wyjazd z Charkowa
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jesteśmy rodzinami z dziećmi w wieku 7 i 8 lat. Chcę, żeby im też było dobrze. Podziel się swoimi doświadczeniami, jeśli ktoś był w obu. Z góry dziękuję
5 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Oczywiste jest, że budzę się na budżecie. Chciałam zapytać o radę w wyborze hotelu, opinie w internecie nie są jednoznaczne, wybrałem kilka, chciałem poznać Twoją opinię lub doradzić coś innego. Jedziemy z dzieckiem 1,5 roku, chociaż już je ze wspólnego stołu, potrzebne są różnorodne dania mięsne i owoce. Wybraliśmy Alanyę ze względu na to, że jest tam wygodniejsza plaża, jak nam się wydawało. Pozostaje zdecydować się na hotel, fajnie byłoby z dużym terytorium. Co myślisz o tych hotelach? Kleopatra Sahara, plaża z ogniem słonecznym, beltur, klub tess, plaża Mikado.
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 22 odpowiedź
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
CHCIAŁBYM SŁYSZEĆ OPINIE O ANIMACJI DZIECI W HOTELU ZNANE ODPOWIEDZI 50-50 RECENZJI.
6 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Pokaż więcej »