Kawiarnia Skvorechnik

Kawiarnia na drzewach
Ukraina, Kijów
Ocena 10.0
10 Na podstawie 1 opinie
Subskrybuj recenzje:
Konfiguracja subskrypcji Napisać recenzję
GPS: 50.4667, 30.5426

Kawiarnia Skvorechnik

Kawiarnia na drzewach
Ukraina, Kijów
Kawiarnia na drzewach „Skvorechnik” znajduje się na wyspie Trukhanov, 400 metrów na lewo od deptaka Park Bridge, jeśli jedziesz z prawego brzegu Dniepru. Kawiarnia ze zdrową żywnością z wegetariańskim menu została otwarta w 2015 roku i znajduje się na plaży wśród drzew. W sumie są 3 domki 4-5 osobowe dla firmy lub rodziny oraz 1 zaciszny dom dla dwojga. Domy znajdują się na wysokości ludzkiego wzrostu, do środka można wejść schodami o 10 stopniach. Wokół są też małe wigwamy, leżaki i hamaki.
W menu sałatki, zupy, pilawy, wypieki – wszystko na bazie warzyw, orzechów i sera. Istnieje szeroka gama deserów wykonanych z lokalnych i egzotycznych owoców, orzechów, czekolady i kakao. Wieczorami i w weekendy odbywają się różne imprezy tematyczne – festyny ​​rodzinne, zajęcia jogi i gimnastyki chińskiej, wykłady i kursy mistrzowskie, ceremonie herbaciane, koncerty akustyczne i pokazy filmów.

OPINIE
Wszystkie recenzje (1)
Podróżował 8 lat wstecz
Ocena 10
Latem ubiegł ego roku w Kijowie otwarto wyją tkową kawiarnię na drzewie. Nie wiem jak wy, ale jako dziecko marzył em o domku na drzewie. Jest ich kilka, a takż e hamaki, wigwamy, leż aki. Dzieci są zachwycone, doroś li też , bo opró cz najpię kniejszych zachodó w sł oń ca nad Dnieprem, zdrowego wegetariań skiego jedzenia oraz rę cznie robionych koktajli i lemoniad, w każ dy weekend odbywają się imprezy tematyczne: festiwale dla mam i niemowlą t, wykł ady i kursy mistrzowskie, degustacje i ceremonie herbaciane, maratony jogi, koncerty akustyczne, plenerowe pokazy filmowe….
brak komentarzy | zostaw komentarz
MIEJSCA W POBLIŻU
Kościół św. Mikołaja na Wodzie
Brak recenzji
Ukraina, Kijów
Architektura, religia
dystans: 1.2 km.
Na mapie
Kościół Mikołaja Nabierieżnego
Ocena 7.0 - 2 opinie
Ukraina, Kijów
Architektura, Fabula, religia
Odwiedzić: Jest wolny
dystans: 1.4 km.
Na mapie
Kościół Narodzenia Pańskiego
Brak recenzji
Ukraina, Kijów
Architektura, religia
dystans: 1.5 km.
Na mapie
Muzeum Hetmańskie
Brak recenzji
Ukraina, Kijów
Architektura, Muzea
dystans: 1.6 km.
Na mapie
Pomnik księcia Włodzimierza
Brak recenzji
Ukraina, Kijów
Pomniki i pomniki
dystans: 1.6 km.
Na mapie
PYTANIE ODPOWIEDŹ
Brak pytań