Park Morski Sealanya

Turcja, Alanya
Kategorie: Rozrywka Alanya
Odwiedzić: Płatny
Ocena 9.0
10 Na podstawie 2 opinii
Subskrybuj recenzje:
Konfiguracja subskrypcji Napisać recenzję
GPS: 36.6011, 31.7984

Park Morski Sealanya

Turcja, Alanya
Park morski dla dzieci i dorosłych, położony w miejscowości wypoczynkowej Alanya. Kompleks wodny otworzył swoje podwoje dla zwiedzających w 2008 roku, zajmuje ogromną powierzchnię - 5 tys. hektarów i jest interaktywnym akwarium z ciągiem basenów różnego typu. Goście Seaparku Sealanya mogą nie tylko obserwować mieszkańców podwodnego świata, w tym rekinów, ale także pływać np. z delfinami, a nawet z płaszczkami. Wielką przyjemnością dla dorosłych i dzieci będzie możliwość pływania wśród raf koralowych w otoczeniu tropikalnych ryb, a także pływania po trzystumetrowej rzece. Dla najmłodszych gości jest basen dla dzieci ze zjeżdżalniami. Oprócz sportów wodnych na terenie kompleksu znajdują się kawiarnie i restauracje.

OPINIE
Wszystkie recenzje (2)
Podróżował 3 roku wstecz
Ocena 8
Pokaż z delfinami z biegiem czasu, oczyś ć baseny z rybami, pł aszczkami. Doś ć ciekawe. Terytorium jest zadbane, bezpieczeń stwo wody na najwyż szym poziomie. Obiad - kiepsko, napoje za pienią dze. Warto jechać .
brak komentarzy | zostaw komentarz
Podróżował 5 lat wstecz
Ocena 10
Nie park wodny, ale o wiele ciekawszy! Na terenie parku znajduje się wiele basenó w ozdobionych podwodnymi posą gami, w któ rych pł ywają kolorowe ryby i pł aszczki! Moż na z nimi pł ywać i przyglą dać się im za pomocą maski, któ rą rozdajemy bezpł atnie przy wejś ciu. Jest basen z rekinami, są tam już zanurzone w klatce. Bardzo dobry obiad w cenie. W przeciwległ ej czę ś ci parku znajduje się delfinarium, myś lę , ż e to jeden z najlepszych pokazó w, jakie kiedykolwiek widział em! Moż esz ró wnież pł ywać z delfinami za opł atą ! Pię kne miejsce! Pię kne terytorium, czyste, aw paź dzierniku nie był o tak wielu ludzi.
brak komentarzy | zostaw komentarz
MIEJSCA W POBLIŻU
Planeta wodna w parku wodnym
Ocena 8.3 - 3 opinie
Turcja, Alanya
Rozrywka, Wypoczynek
Odwiedzić: Płatny
dystans: 11.9 km.
Na mapie
Plaża Kleopatry
Ocena 8.5 - 13 opinii
Turcja, Alanya
Natura, Plac
dystans: 17.1 km.
Na mapie
Park wodny Damlatas w Alanyi
Ocena 9.0 - 2 opinie
Turcja, Alanya
Rozrywka
dystans: 18.1 km.
Na mapie
Muzeum Archeologiczne w Alanyi
Ocena 8.0 - 1 opinia
Turcja, Alanya
Fabula, Muzea
Odwiedzić: Płatny
dystans: 18.1 km.
Na mapie
Jaskinia Damlatas
Ocena 7.8 - 6 opinii
Turcja, Alanya
Natura
Odwiedzić: Płatny
dystans: 18.2 km.
Na mapie
PYTANIE ODPOWIEDŹ
Brak pytań