Pytania o KemerPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kemer
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Na majowe wakacje planuję urlop.
4 roku wstecz  •  14 subskrybenci 23 odpowiedź
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, jaka jest temperatura powietrza i wody pod koniec kwietnia. Oczywiste jest, że rok po roku nie jest to konieczne, ale chciałbym dostać się do lata. :) Dzięki!
5 lat wstecz  •  12 subskrybenci 31 odpowiedź
Chciałem zapytać, czy w morzu są ryby, chcemy tylko kupić okulary podwodne i postanowiliśmy się dowiedzieć, proszę powiedz mi.
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 15 odpowiedzi
Dobry wieczór!Czy ktoś odpoczął na początku czerwca?Jedziemy z rodziną i dwójką dzieci, chcemy upał
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę o podanie po raz pierwszy urlopowiczów, wolne terminy od pracy 20 maja lub 9 czerwca na 7 nocy 2 dorosłych + dzieci. 6 lat Jakie morze będzie od połowy maja? chcemy za wczesną rezerwację do 900 $ can
6 lat wstecz  •  10 subskrybenci 16 odpowiedzi
Planujemy latać 2 osoby dorosłe + dzieci 6 i 3 lata od 14 października przez 12-14 dni. 1. Jaka jest komfortowa pogoda w Göynük o tej porze? Czy w tej chwili morze jest wzburzone? Czy możliwe są ulewne deszcze? Oczywiste jest, że nikt nie poda 100% prognozy pogody, ale przynajmniej w porównaniu z ostatnim/przed rokiem…. 2. Czy ten hotel ma podgrzewany basen? 3. Jak idzie z animacją i jedzeniem w Otium pod koniec sezonu? 4. Czy wycieczki (Dinopark) działają w tej chwili? 5. A co lepiej - kupić bilet wcześniej czy bliżej daty planowanego wyjazdu (czy ceny mogą ulec zmianie bliżej połowy października)? Z góry dziękuję)
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Kto odpoczywał w Kemer w październiku?, proszę podziel się (reżim temperaturowy, morze, powietrze, ilość turystów... Dziękuję!!
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chcemy tam pojechać pod koniec lipca z dzieckiem. Kto był, orientował się po temperaturze wody i powietrza, a jak tam teraz jedzenie? Z góry dziękuję wszystkim.
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
7 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Chcemy lecieć 25.04. Jaka jest pogoda pod koniec kwietnia? Według opinii jest wiele skarg na domek, zaleca się mieszkać w głównym budynku, czy jest to decyzja na miejscu, czy wszystko za pośrednictwem biura podróży?)
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi
Powiedz mi, jaka jest pogoda w maju w Turcji. Czy naprawdę jest tak zimno, jak pokazuje strona internetowa z pogodą?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry! Ciekawe kto jeszcze był w tym roku w hotelu?
9 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »