Pytania o KemerWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kemer
Gdzie bardziej opłaca się wymienić $ na liry. A jaki kurs?
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, jaki jest teraz kurs dolara w Turcji?
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Hej! Pewnego dnia lecę z kolegą do Kemeru, więc pomyślałem o tym, jak bardziej opłacałoby się zajmować pieniędzmi.. W Dyutik postanowili zapłacić przelewem, ale nie wiem, co przywieźć - dolarów, euro, rubli, czy też tam też wypłacić z karty. W Tajlandii stanęli przed faktem, że tam bardziej opłaca się wycofać z karty, więc pomyśleli o Turcji. Kiedyś brali dolary, ale mimo wszystko ceny w euro są zawsze wszędzie, a sprzedawcy po prostu wrzucają niezbędną kwotę zgodnie z własną logiką. Powiedz mi, pliiz)
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jakie pieniądze lepiej wziąć, co jest bardziej opłacalne?Zainteresowany recenzjami za 2013 rok, Kto był w Kemer.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Nie miałam czasu na wymianę rubli na lotnisku, gdzie najlepiej to zrobić?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Na wszelki wypadek, gdy nagle zabraknie pieniędzy?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 17 odpowiedzi
Jaka jest najlepsza waluta do przyjmowania pieniędzy? Jak bardziej opłacalne?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 18 odpowiedzi
Idę do pierwszego, nie wiem co ze sobą zabrać, nie znam angielskiego. język, jadę pod koniec września, jaka jest wtedy pogoda? a ilu turystów z Azji Centralnej, skoro ja sam pochodzę z Tadżykistanu. bardzo się boję
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pomyślałem tylko, że kupując coś lub płacąc za usługi u Turków, lepiej byłoby zapłacić ich lirami. A może nie?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam Proszę mi powiedzieć gdzie poza hotelem mogę wymienić dolary na turecką walutę aby wymiennik był niezawodny!
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, lepiej wymienić pieniądze w kantorze lub w banku I jaki nominał banknotów poprosić.Dziękuję.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
banknoty dolarowe jakiego nominału lepiej zabrać do Turcji.Zamierzamy robić zakupy w sklepach.
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Czy mógłbyś mi powiedzieć, proszę, miejsca wymiany walut bliżej hotelu!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi, jaką walutę lepiej zabrać ze sobą: euro czy dolary? Czy hotel posiada bankomaty? Czy mogę wypłacić pieniądze z karty rubla? A co jest lepsze: Visa czy Mastercard?
12 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Proszę powiedzieć w jakiej walucie lepiej płacić w dolarach w lirach czy w euro? ?Jakie są wiarygodne banki?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Na poczcie? Jeśli nie, gdzie jest najbliższy?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów 3 odpowiedź
przynieść walutę lub
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
ruszam po raz pierwszy... Poszukałem w Internecie, piszą, że trzeba wziąć dolary, ale w TA powiedzieli lepiej weź euro (a co jeśli nie opłaca się tam przebierać) ... teraz nie wiem jaką walutę zabrać ze sobą? pieniądze są potrzebne na pamiątki, targ i zakupy...
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie lepiej wymienić pieniądze: lotnisko, hotel, czy gdzie indziej?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaki jest stosunek dolara do lira, ile lirów podaje się za 1 dolara?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi