Pytania o KemerInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kemer
Jeśli ktoś wie, proszę, powiedz mi, kto jest właścicielem Garden Resort w tym roku? Nie mogę znaleźć informacji, wiem tylko, że zmienił się właściciel i podobno nazwisko. Bardzo kocham ten hotel, chcę zrozumieć, co go czeka.
2 roku wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
3 roku wstecz  •  4 abonent 1 odpowiedź
I powiedz mi proszę, dlaczego wczasowicze piszą, że nocują na liniach 2 i 3, my specjalnie wybraliśmy hotel ze względu na linię 1, czekamy na zepsute wakacje? Czy to nie prawda?
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Za trzy tygodnie lecimy do Daima Biz Hotel, martwię się, czy park wodny będzie darmowy, jeśli jeden z Daimesów zostanie przemianowany. Może ktoś tam ostatnio był, jak tam w ogóle jest sytuacja?
3 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Już często podróżowali do różnych hoteli w Turcji i Egipcie, zawsze zostawiali napiwek w wysokości 1-2 USD. Ale jedziemy do takiego hotelu pierwszy raz, interesuje nas ile zostawić napiwek za bagaż, który zostanie wniesiony do pokoju, ile zostawić przy barze, sprzątaniu, czy gdzie indziej żeby nie obrazić personel. Zainteresowany kwotą i miejscem wyjazdu. Podziel się swoim doświadczeniem w hotelach na tym poziomie.
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
Przyjechaliśmy 07.09.2020. Byliśmy izolowani w hotelu Mirada Del Mar, nikt nie dał nam żadnych dokumentów potwierdzających, nie było zrozumienia, co się dzieje! Być może ktoś inny był w podobnej sytuacji!
4 roku wstecz  •  25 subskrybenci 119 odpowiedzi
Zamknięte na kwarantannę ze względu na fakt, że przy ich przeniesieniu zidentyfikowano osobę (z innego hotelu) z objawami. Nawet z negatywem Podczas testu rodzina została poproszona o pozostanie na obserwacji przez 14 dni lub opuszczenie kraju. Kto już w tym roku odpoczywał, powiedz nam, czy w Twoim hotelu zdarzały się takie przypadki? A może to odosobniony incydent? Trochę boimy się latać.
4 roku wstecz  •  16 subskrybenci 24 odpowiedź
4 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
4 roku wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Pokaż więcej »